Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ciąża w wieku 20 lat

Polecane posty

Gość gość

Wbrew ogólnym przekonania mam 20 lat i chce mieć dziecko. Nie chce urodzić pierwszego dziecka po 25 roku życia. Ostatnio mój chłopak (jesteśmy raze 6 lat) stwierdził że on by się cieszył. Generalnie ja mam rentę rodzinną ponad 600 zl a wiem ze "samotne" matki dostają kolo 500 zl zapomogi. Czy mając rentę dostane tez jakieś pieniążki ? Chcialabym skończyć studia i majac 1200 zl na dziecko bd mogla bezstresowo skonczyc studia. Czy ktos sie orientuje w tym temacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktatata
Uważaj, bo zaraz mamusie po 30 r. ż. Cię pojadą ;D Ja jestem rok młodsza od Ciebie i szczerze mówiąc, też wiem, że jestem już na tyle odpowiedzialna (mentalnie), że mogłabym mieć dziecko. Niestety utrzymują mnie rodzice, mojego chłopaka też. On studiuję, ja zaczynam w tym roku. Także na bobaska czas przyjdzie gdzieś tak po studiach (mam nadzieję, że w ciążę będę mogła zajść np na 5. roku) no ale zobaczymy jak to się wszystko poukłada... Tobie życzę powodzenia, niestety nie umiem Ci pomóc, bo nie znam się na tych zapomogach, ale trzymam za Ciebie kciuki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj juz jest po studiach i pracuje ale nadal mieszkamy osobno z rodzicami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wątpię czy dostaniesz zapomogę... jeżeli ojciec uzna dziecko i ma dochód to nie należy Ci się nic poza alimentami. Ewentualnie rodzinne jeżeli nie przekroczysz dochodu. Co do Twojej dojrzałości i chęci posiadania dziecka to trochę zła kolejność... ale to Wasze życie, nie mnie oceniać... fatalnie tylko zabrzmiało "jesteśmy razem od 6 lat" - skoro Ty masz 20 to zaczęłaś być z facetem w wieku 14 lat? miłość z gimnazjum? ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już od 14lat dawałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ładnie musisz mieć dziury przetarte...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz spalam z moim facetem majac 18 lat ... tak, tacy ludzie istnieja ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie zgodze bo przez pierwsze 4 lata nie spaliscie tylko sie pie.........e. Nie gadaj glupot przez 4 lata gosc by gruchy nie trzepal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzepal... wierz albo nie. Przeciez i tak tego nie udowodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×