Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jaka lampa do hybrydów

Polecane posty

Gość gość

Witam pytanie jak w temacie.Czy hybrydy można robić w lampie UV jak paznokcie żelowe? czy musi być jakaś specjalna?

Można skorzystać ze sklepu stacjonarnego w Nowej Soli : Kosmetyki Profesjonalne ul. Waryńskiego 5 67-100 Nowa Sól tel. 609 184 902 Jak widać w internecie jest jak widać wiec wiele ofert.

Gość grannuy
*do hybryd ;) ja używam lampy z semilaca, lampa led. miałam ją w zestawie kupionym na topdrogeria.pl i jak na razie jest wszystko okey. do hybryd można stosowac zarówno lampę LED jak i UV. ;)

Gość Laosi
Ja dopiero zaczynam sama robię hybrydy i zamówiłam sobie zestaw startowy, cały z Semilac. Wiele osób polecało i myślę, że to dobra decyzja. Trzymajcie kciuki za moje pierwsze próby :)

Gość maarysia26
W sumie to nie wiem- ja kupiłam zestaw do robienia hybryd i nawet żeli nie planuję zakładać, więc nie wiem czego się do nich używa. Sprawdź sobie na stronie https://em-nail.pl/pl/ ale widzę, że mają w ofercie osobno lampy do hybryd i do żeli. Mam nadzieję, że pomogłam. Powodzenia w poszukiwaniach!

Gość gość
Zaczęłam od niedawna sama robić hybrydy, lakiery mam Mollon, świetna marka i tam też kupiłam cały potrzebny mi do tego sprzęt. Idzie mi coraz lepiej a lakiery są bardzo dobre, nie odpryskują, ładnie pokrywają paznokieć.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować