Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

co z białej kiełbasy

Polecane posty

Gość gość

ma ktoś moze sprawdzony sposób na białą kiełbasę do obiadu? tylko nie pieczoną. i najlepiej bez cebuli, bo akurat nie mam :/ proszę o jakies sprawdzone propozycje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkam daleko od sklepu i nie opłaca mi sie odpalać auta po żurek..., a nie mam zakwaszonego akurat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgrilluj jak masz jakiś grill albo jakbyś miała elektryczny też,,albo włóż do piekarnika i upiecz :) możesz od razu upiec też ziemniaki razem z kiełbachą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale właśnie pisałam ze nie pieczona, akurat zepsuł mi się piekarnik a nowy w poniedziałek dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łan tu
no to moze zrob cos ala leczo, ale nie wiem czy z bialej bedzie dobre, ja nie lubie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ponacinaj w poprzek i usmaż, do tego możesz zrobić sos chrzanowy i jakąś sałatę, grzanki czosnkowe.. kombinuję. Za mną chodzi żurek... zainspirowałaś mnie, dziś zrobię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gotowana jest dobra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakąś zupę chrzanową na tym wywarze co sie kiełbasa parzyła? ale nigdy takiej nie robiłam i nie wiem jak sie zabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podsmaż na patelni, następnie dodaj ziemniaki lekko podgotowane i pokrojone i do tego - jak masz jakieś warzywa typu cukinia, kalafior, papryka, pieczarki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warzywa mam, wszystko prócz papryki :) jak czuję zapach tego wywaru to też mam ochotę za żurek, ale zakwasu brak ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×