Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hirek21

nielegalne pobieranie alimentow

Polecane posty

Gość hirek21

czy moze ktos mi powiedziec czy moja ex moze pobierac alimenty ode mnie i jednoczesnie mojej matki na dziecko. od 2 miesiecy regularnie place 30f tygodniowo i komornik pobiera 300zl miesiecznie od mojej mamy, Ex niema przysadzonych alimentow z obu zeodel. co moge zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież nie robi tego bezpodstawnie :( komornik zawsze działa w oparciu o tytuł wykonawczy czyli wyrok sądu najwyraźniej twoja matka została zobowiązana do płacenia za ciebie, wspaniały ojcze i synu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz poinformować pismem komornika o tej sytuacji ale jeśli ex ma wyrok dot. twojej matki ( bo z ciebie nie mogła czy też nie może ściągnąć ) to nic nie zrobisz poza tym, że zamiast ex żonie będziesz przelewał równowartość mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli jest to 450zl miesiecznie, a ile tys chcial placic? przeciez to nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co za bladż się tu odzywa.40 f /tydz= 160/msc razy 5 zl =800 zł +300zł = 1100 zł.Naucz się głupku liczyć zanim się wypowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację co za bladź po pierwsze facet pisze wyraźnie 30f a po drugie funt to ok 4,8zł.Nie bierz ty się człowieku za krytykę innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 2 miesięcy płacisz, a przedtem? skoro jest komornik, to widoczne potrąca należność za długi, które powstały wtedy kiedy nie płaciłeś. Wpłaty idą na poczet długu i odsetek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alimenciarzu a ty masz jakieś zaległości wobec swojego dziecka?wiesz zaległe alimenty też trzeba spłacić. a odsetki k***a to co? podarunek!!! trzeba było byc uczciwym i sumiennie płacić alimenty 30 f tyg to nie dużo prawda? w Anglii zazwyczaj dokładają 50 f/tydz za twoja nieuczciwość i krętactwo matka musi płacić na swojego wnuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i cienki alimenciarzyk mientkim członkiem wydziergany został zjechany.... na funty ;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na miejscu dziecka oddałabym ci je i płaciła te pieniądze co ty płacisz. Ciekawe jakbyś wtedy zareagował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×