Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

22 tc

Polecane posty

Gość gość

nie moge spac tak mnie piecze i swedzi pochwa i wargi, jestem w 22 t c, doradzcie cos bo oszaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka czekoladka
Pewnie masz grzybice, kup sonie tantum rosa do podmywania, smaruj się clotrimazolem i załóż dopochwowo invag, probiotyk działa natychmiast, mi zawsze szybko przynosi ulgę, jest bezpieczny dla dziecka, więc się nie martw. W najbliższym czasie wybierz się do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie mialam grzybicy, to moja pierwsza ciaza, wysle meza do apteki te leki sa bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka czekoladka
Invag to probiotyk, nie lek, on wspomaga leczenie, ale jeżeli faktycznie masz grzybice musisz pójść do ginekologa po leki przeciwgrzybiczne. Krem do smarowania dostaniesz bez recepty, saszetki do podmywania też. Po wyleczeniu stosuj probiotyk profilaktycznie, żeby takie problemy cię nie łapały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo pani dziekuje,to wysylam meza do apteki, moze bedzie lepiej i usne, jutro sie na wizyte umowie, jezcze raz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przepisze ci czopki dopochwowe wezmiesz jeden i bloga ulga, to jest masakra ta grzybica :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka czekoladka
Oj wiem co to znaczy grzybica... można się zadrapać! nie ma problemu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niech ci dadzą w aptece coś bez recepty na grzybicę, np. clotrimazol maść, ale do lekarza idź szybko. W ciąży z okazji zmiany gospodarki hormonalnej grzybica jest mega częstą dolegliwością. Osobiście miałam ją dokładnie 9 miesięcy ;) masakra ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×