Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kinamturoan

Jestem beznadziejna w lozku

Polecane posty

Gość kinamturoan

Moje życie erotyczne to koszmar. Miałam do tej pory dwóch partnerów seksualnych, teraz jestem z jednym chłopakiem od prawie pół roku i jeszcze ze sobą nie spaliśmy. I nie to, że nie chcemy... Próbowaliśmy dwa razy, ale za każdym razem dętka. Jemu nie staje, a ja zbyt się krępuję żeby cokolwiek zrobić. Najgorsze jest to, że on ma 21 lat, powinien być zawsze w gotowości. Wcześniej byłam 2 lata z chłopakiem, który nigdy chyba nie miał przy mnie wytrysku. Znaczy może z 5 razy łącznie. Mój pierwszy chłopak to było z kolei coś niesamowitego. On nie uczył wszystkiego. Były przebieranki, różne dziwne rzeczy o których nigdy później nawet nie myślałam. A potem mnie zdradził i już nigdy nie byłam taka sama. Co może być przyczyną? Muszę iść do seksuologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N6F
Bez przesady,pewnie trafil ci sie kiepski facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie dołuj się - takie jest życie. Daj szanse swojemu facetowi - widać mocno się stresuje skoro flaczeje w tym wieku. Albo niech idzie do lekarza jeśłi będzie to trwało za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N6F
Jest mlody moze sie stresuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinamturoan
Dwóch kiepskich pod rząd? Poprzedni też miewał problemy na początku, potem się to unormowało, ale i tak happy endy były niezbyt często. W ogóle seks to był u nas raz na ruski rok, bo ja nie potrafiłam się wkręcić i byłam cała pozacierana więc ogólnie było bez sensu. A ten teraz to fajny facet, chcę dawać mu szanse, ale nie próbowaliśmy od 2 miesięcy i trochę traktujemy się jak rodzeństwo już. Aż robi się myśl o seksie ohydna. O co chodzi? Czemu nikt nie chce ze mną sypiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N6F
Troszke cierpliwosc,jeszcze trafisz na tego jedynego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie Twoja wina, że na takich trafiasz :) jeśli chodzi o mojego faceta to wystarczy że przy nim usiądę albo się przytulę a on już nie może wytrzymać :P Także to raczej oni mają problem a nie Ty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pablo_fru
a ja mam chcice ze hej a zona mi nie daje, ratukuuuuuuu musze sam sie zaspokajać jak tak dalej bedzie to...... kurde ja to bym cie rozochocił tylko relax, skoro masz chlopaków to na pewno nie jest zToba tak źle jak piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytaj ksiazke " Pięćdziesiąt twarzy Greya" Ja tez kiedyś nie miałam ochoty na seks i byłam kiepska w te klocki. Gdy mąż się kleił do mnie przewracałam oczami i "wypinałam sie" "dawałam mu" dla swietego spokoju... Po przeczytaniu tej książki obudziło sie we mnie dzikie zwierze:D tylko seks mi w głowie:)))) Polecam gorąco kazdej kobiecie:D Zwieksza libido i pobudza wyobraźnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A sama probowalas sie nakrecac?? Ewentualnie czy mialas kiedys.orgazm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 mord Greya ? Gorszego chłamu nie czytałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic dziwnego ze Ci sie nie podoba... jestes facetem a to książka dla kobiet i mysle ze tylko kobieta jest w stanie wyobrazić sobie w jaki sposób Grey dotyka Ane i tylko kobiete może to podniecić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takiego Greya można znaleźć i tutaj na kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne:) Nie ma seksu bez podniecenia..Kinamturoan mysle ze nad tym powinniście popracować oboje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To cwicz wiecej i czesciej z roznymi nauczycielami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wiecej czasu spedzaj sama z soba 3:) moze sie jakos oswoj z tym, ale przede wszystkim przestan sie tak wstydzic, otwartosc i zboczenstwo facetów napala :P a jak cie ociera cy cos to kup jakis zel np, polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośc z południa
Moim zdaniem masz pecha ze trafiają Ci sie same łózkowe fajtłapy, umów sie ze mną to pokaze jak powinien wygladać dobry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc ona 22
Mnie tez mozesz pokazac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość z północy
mogę ci pokazać - co lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie kiedy i komu pokazac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda taka że seksu się trzeba nauczyć, nauczyć podniecać dotyczy to też facetów, ja też mam czasami problemy ze wzwodem ale radzę sobie z nimi wystarczy że ją zacznę macać i wzwód wraca, ona się i tak przy mnie podnieca że aż jej leci, dodatkowo pcham paluszki do jej piczki rozkręcam ją jeszcze bardziej, a mi tak staje że oczy by wybił potem się kochamy, jak jestem tak nakręcony to nawet jak ja się "spuszczę" to mogę dalej i jedziemy dalej aż ona dojdzie do orgazmu :) jest zaspokojona ja też i wszystko jest ok :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukasz przyjaciół do wspólnej masturbacji ? Masz dość marszczenia drągala ? Wejdź na HTTP://E-MASTURBACJA.PL Mi pomogli i poznałem masę znajomych do wspólnej onanizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×