Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patrycja95

moj chlopak pisze z inna i oklamuje mnie

Polecane posty

Gość patrycja95

Witam. Nazywam sie Patrycja. Konto zalozylam przed chwila glownie po to by sie poradzic sad mam 17 lat jestem w zwiazku od 2 lat. Pare miesiecy temu weszlam chlopakowi na konto na Fb.. bylo pelno wiadomosci i rozmow z innymi ( dwoma,trzema) dziewczynami.. pisali o wszystkim. Pytalam go dlaczego mi nie mowi o takich rzeczach i skoro ja nie pisze z innymi kolesiami bo mnie o to prosil wiec niech tez nie pisze.. oczywiscie sie wsciekl bo weszlam na jego konto. Ale mu przeszlo. I znowu dzisiaj gdy sie kapal dostal sygnal od jakies dziewczyny. Zobaczylam wiec historie polaczen i okazalo sie ze dzwonil kilkakrotnie do jakies klaudi. A nastepnie pisal do jakies sary sms zeby weszla na gadu gadu o 24 .. a mi mowi zawsze ze musi isc spac i wgl. A tym czasem pisze z jakas laska.. nie wiem co robic.. mowi ze kocha ze jestem najwazniejsza a tu takie cos? Nie wiem czy powiedziec mu ze widzialam tego smsa.. co zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co młoda jestes i na Twoim miejscu olałabym kolesia , jesli teraz Ciebie okłamuje bedzie robił to samo kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja95
A moze pogadac z nim o tym jeszczee? Tylko jak to zrobic zeby nie wybuchnal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez oklamywal, wiec przestalam mu ufac. I podziekowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja95
A rozmawialas z nim? Bo wiesz kurde kocham go i chce sobie jakos wyjasnic to z nim i moze jak zrozunie toprzestanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spróbuj pogadac jeżeli uwazasz że to ma sens , ale .........obserwuj sobie bacznie i moze tak byc ze on bedzie bardziej sie krył że swoimi postepkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja95
Znam doskonale jego rodzicow, oni bardzo mnie lubia.. z moimi sie nie dogaduje i mialam akcje z policja i zakaz spotykania sie z nim ( mama zabronila i zagrozila ze jesli bd sie spotykac naklamie policji ze mnie molestuje ) a on walczyl o mnie wszystko wyjasnilismy on i ja moim rofzia i jest ok.. wiec chyba kocha mnie .. no ale to czego mu brakuje skoro pisze z inna??:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może jak zgodzisz się na trójkąta to już nie będzie pisał i będzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze bedzie pisal z innymi, skoro teraz to robi... widocznie czegos mu w tobie brakuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to powinnaś już teraz reagować na takie postępowanie chłopaka ja również zaczęłam chodzic z moim narzeczonym dość młodo od 16 lat i tez były takie sytuacje jak ty masz i za każdym razem co tylko zauważyłam wprost mówiłam tylko dla niego to było tylko takie pisanie ale mnie bardzo przykro było,tez mówi,ze Kocha mnie,ze tylko ja w jego życiu..tylko czemu pisał z innymi?I jesteśmy ze sobą 6lat co jakiś czas widziałam te smsy a wydaje mi się ,ze zawsze jak były te ciche dni i powiem ci do tej pory nie ufam mu do końca co za każdym razem próbowałam zaufać to znów jakaś niespodzianka i powiem Ci,ze teraz jeżeli zauważę coś nie tak to odrazu odejdę,bo dość dużo mu wybaczyłam bo Kocham Strasznie,ale całe życie żyć w kłamstwie i już tak nastawiłam się,ze tylko coś zobaczę to odchodzę,a u mnie błąd popełniłam na początku już,ze nie odeszłam,ze odrazu mu nie pokazałam,ze może mnie stracić i tak nauczył się.I wydaje mi si,ze powinnaś już reagować jeżeli naprawdę Kocha,to zauważy to,ze go olałas to uwierz,ze wróci i może nie do kona skończy z tymi znajomościami,ale już będzie wiedział,ze przez takie byle co,bo miejmy nadzieje,ze tylko z nimi pisze,może stracić najukochańszą dla niego osobę.Reaguj dopóki wcześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha. No ja dzis juz z nim rozmawialam i powiedzial mi ze tylko tak pisal. No i ja mu pow ze skoro mnie kocha a pisze z inna to chyba jednak nie powinnismy byc razem skoro mnie oklamuje a on od razu spanikowal a ja mu pow ze to nie masensu i lepiej bedzie jak zostanie sam i nie bd mu nikt problemow robil zeby z nia pisal.. to po jakis 5 min cszy mnie przytulil i widzialam w jego oczach lzy i poow ze mam dac szanse i ze zmieni sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrycja95
Aha. No ja dzis juz z nim rozmawialam i powiedzial mi ze tylko tak pisal. No i ja mu pow ze skoro mnie kocha a pisze z inna to chyba jednak nie powinnismy byc razem skoro mnie oklamuje a on od razu spanikowal a ja mu pow ze to nie masensu i lepiej bedzie jak zostanie sam i nie bd mu nikt problemow robil zeby z nia pisal.. to po jakis 5 min cszy mnie przytulil i widzialam w jego oczach lzy i poow ze mam dac szanse i ze zmieni sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dzis przeczytałam od mojego chłopaka sms i napisal do jkaies laski milej pracy:) nie wiem kto to jest i nie wiem co myslec pytalam sie a on milczy drugi raz sie spytałam to powiedział ze tłumaczyc mi nie bedzie a jestesmy ze soba już 4 lata .. sama nie wiem co mam robic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×