Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak się pozbyć zapachu zwierząt

Polecane posty

Gość gość

Mam dwa koty - kwuetka sprzątana cały czas (no chyba że z domu wyjdę) ale wiadomo, że zwierzaki siłą rzeczyjakiś swój zapach mają. Ja sama go nie czuję wybitnie albo mi nie przeszkadza, ale pare osób mi zwróciło uwagę że już na koryatrzu "czuć zwierzęta". Dodatkowo zwrócił mi na to uwagę szef, a przecież ubrań do pracy nie mogę trzymać na balkonie :( Jakaś pomoc? Odkurzam podłogę codziennie, raz w tygodniu zmieniana pościel, myte podłogi, co 2-3 dni kurze ścierane. Wietrzenie nic nie daje, zwłaszcza przy takich temperaturach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pozbyc sie zapachu? Pozbyc sie gadów z mieszkania, co wam ten smierdzace koty w chałupach daja?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam 3 koty od lat i nikt mi jeszcze nie powiedział, że czuć ode mnie czy w domu kotami obcy ludzie są szczerze zdziwieni, jak siedzą u mnie jakiś czas i nagle pojawi sie któryś z kotów - są zaskoczeni, że w domu są zwierzęta a już że trzy - to nie wierzą, póki wszystkich trzech na raz nie pokażę nie mam pojęcia, jak może być czuć normalnymi kotami w normalnym domu, a już ubrania???? że sa na nich kocie kłaki, to normalka, ale żeby jakiś zapach miały od kotów? w życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×