Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dekalogowata

Top Gear Live 21 września

Polecane posty

Gość małpka z innej strefy
przepraszam z D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z innej strefy
Kto? Hommik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka z innej strefy
kradzieje wpisów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, to prawda, rzeczywiście wygląda jakby połknął homika, który zatrzymał mu się w przełyku :-o i bardzo go to zdziwiło, stąd te wyłupiaste oczy i głupkowaty uśmiech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pójdem z językiem ciągnącym się po ziemi w stronę Częstochowy. 😭 Arnold, nie obrażaj mojego Rysia. 😠 Ja go koffam. Zaraz po pewnym Chorwacie i Kubańczyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz deczko, nie chciałam go obrazić, więc może lepiej mu tego nie powtarzaj ;) ja też kocham brzydkiego faceta :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest taki paskudny, a przynajmniej w porównaniu z pozostałą dwójką - autentycznie ujdzie w tłumie. Zresztą, byłam potężnie zaskoczona, kiedy dowiedziałam się, że Jeremy ma dopiero 53 lata, wygląda okrutnie staro. Ale z drugiej strony jest alkoholikiem, więc może to to... Wiem, że Hammuś jest najgłupszym z tej trójki pajacem, Clarkson to rasistowska, seksistowska i w ogóle owska świnia, a najbardziej znośny jest May, ale i tak kocham Rysia. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, to było dość dziwne, bo to było tak jakbym należała do personelu w jakimś czymś - hotelu czy czymkolwiek innym i że całą trójkę wchodzącą najciszej jak się dało do hallu zainteresował nieoczekiwanie mój biust. Nagły przeskok i siedzę z panami, upijając się czym się dało, czyli czystą wódą. Się chichram jak głupia, co już raz mi się zdarzyło w życiu realnym, ale wtedy zekzu z tego nie było.Oni również rechoczą i tu się dziwię jak mój mózg umiejętnie potrafił odtworzyć ich akcenty i słowa bez przeszkód przełykane przez udręczony umysł. Potem kolejny przeskok, jestem w jakimś łóżku, definitywnie hotelowym i się humpuję z Rysiem, którego piękna gęba zwisa tuż nad moją twarzą. Mój zdołał bardzo dokładnie pokazać mi jego buziuchnę z tak intymnej odległości, ale po chamsku pominął uczucie jego członka w pochwie, więc nie mogę powiedzieć czy miał dużego. ;) W tym momencie sen po chamsku się urwał, bo zadzwoniła moja przeklęta matka. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezdę tak podekscytowana, że zapomniałam o "mózgu" i się powtórzyłam w poście. :) To był przyjemny sen, mimo że zdaje się być lekkim zboczeniem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on woli kutasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem. Myślę, że gdybym się obudziła, ale "we" śnie, to dałby mi fioletowego kwiatka. :) On woli durną Mindy. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bądź dobrej myśli. W końcu Ciebie w*****a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem jak się jej pozbyć ale to się uda tylko z sektora D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aż mi się przypomniało, jak tłumaczyłam kiedyś pewnym Niemcom co znaczy "riki tiki taki" w polskim języku. :D Ale mi wesoło jakoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deka jakis c**j sie podszyl pode mnie albo moderacja ja w zyciu nikogo w ryja nie w********m uwazam ze to jest obrzydliwe poza tym cenie bardziej kolezensto i przyjazn stąd ta propozycja biletow dla ciebie i kolezanki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niemcy w ogóle kiepsko kumają i ja postanowiłam to wykorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest bardzo dobry, trzyma mi włosy gdy wymiotuję po alkoholu, zawsze czeka z kwiatami na lotnisku a przed wylotem wysyła sms'a: "wróć do mnie" :classic_cool: i wiele, wiele innych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się śliniłam z Niemcem, który chciał mnie zabrać do Anglii na polowanie na lisy, więc nie wiem czy to ta kategoria "dobrego Niemca". :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×