Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Po raz setny nieświeży oddech

Polecane posty

Gość gość

Cześć po przeczytaniu naprawdę wszystkich wątków tutaj na forum i nie tylko tutaj postanowiłam zapytać Was o zdanie w moim indywidualnym przypadku. Mianowicie problem mam ten sam: nieświeży oddech już jakieś 10 minut po umyciu zębów. Myję i zęby i język, bo mam osad. Myję dokładnie aż po osadzie nie ma śladu, mam specjalny czyścik, wypróbowałam wiele past, ostatnio Meridol Halitosis kupioną przez internet, niezbyt pomogła. Słuchajcie, często odkrztuszam wydzielinę z gardła (minimum co rano), ale ona jest przezroczysta zazwyczaj, czasem trochę w kolorze smarków, ale co najgorsze w ciągu dnia przeszkadza mi ona tak jakby trochę w oddychaniu i potrzebuję chrząknąć, ale przy ludziach? kiedy jakoś mocniej pociągnę nosem i spłynie trochę to już czuję ten nieświeży oddech, to tak jakby to powodowało. Ale byłam z tym u laryngologa, był wymaz z gardła (nic) i prześwietlenie zatok (nic), dał jakąś szczepionkę, ale nie pomogła. Nie leczyłam się już u niego. Na chwilę dałam spokój, ale to strasznie przeszkadza, non stop guma w buzi i nowy osad z tyłu języka. Ostatnio czytałam i pomyślałam że to może być grzybica języka, zażywałam Nystatynę - nie pomogła. Oprócz tego rozważałam jeszcze kandydozę i brałam na to liść oliwny. NIC NIE POMAGA. Problemów z żołądkiem raczej nie mam, nie piję, nie palę. Nie jestem na nic uczulona, wszystkie zęby zdrowe, mam aparat ortodontyczny. A no i jeszcze wspomnę że po starannym wyszczotkowaniu języka czuję jak on dalej nieładnie pachnie mimo świeżości dopiero co umytych zębów. Co mam dalej robić? proszę, pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PS. laryngolog twierdzi, że migdałki mam czyste, ssałam tez cynk organiczny, działał jak guma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam olejek z oregano w zielarskim,leczy drożdżycę która jest przyczyną nieświeżego oddechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
queris właśnie przeglądam ten artykuł na adamed.expert także widzę że sporo rzeczy powoduje ten nieświeży oddech. Jak jest teraz w twoim przypadku wyeliminowałeś z diety niektóre składniki zadziałało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×