Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wanna

Polecane posty

Gość gość

Chce sie z chlopakiem razem kapac a on - nie juz sama nie wiem jak do niego mowic zeby do niego to dotarlo-chce sie troche w wodzie z nim popiescic pozartowac,juz mi slow brakuje,ostatnio juz zaczal sie przeginac to znow postawil mi warunek --ale bez swiatla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
Twój facet to debil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny facet. Powinien się cieszyć, że proponujesz mu takie przyjemne rzeczy... Może nie jest zadowolony ze swojego wyglądu i dlatego mówi, że ostatnim wyjściem jest kąpiel bez zapalonego światła? Ma jakieś kompleksy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On na debila nie wyglada bo to facet po studiach i przed nazwiskiem ma mgr spokojny grzeczny tylko bardzo wstydliwy nawet jak sie kochamy to musze okna zatykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mosley radzi
może pod wpływem ciepłej wody mu się kurczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zazdroszcze tez kolezanko jak opowiadaja jak chlopakowi masuja--ja juz pare razy chcialam jego ptaszka do rak wziasc to skacze do mnie to juz z tego zrezygnowalam to myslalam ze moze w wannie ujrze go nago i tez jak narazie niewypal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, że ma małego (około 5cm w zwodzie) ale mowią że maly i wariat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To faktycznie dziwna sprawa. Musisz jakoś go podbudować, prawić komplementy, słodkie słówka na temat Jego ciała. Może akurat za jakiś czas się otworzy i będzie wszystko, tak jak byś chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mosley radzi
dowód na to że i faceci miewają kompeksy, pewnie przez to jeszcze nie wskoczył do wanny, musisz go jakoś podbudować, by wiedział że go w pełni akceptujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz myslalam sie z nim rozstac ale mi szkoda bo pod innym wzgledem to jest super poruwnujac tych dwuch jedynych co przed nim z nimi bylam, jeden jego poprzednik mogl caly dzien nago chodzic po mieszkaniu i jeszcze przy tym zartowal--dlaczego na takiego wstydliwego trafilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doktor Mosley radzi
ty też na pewno na jego miejscu nie chciałabyś być porzucona przez swoje kompleksy jeśli jest fajnym człowiekiem to może na początek warto otwarcie porozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On ma duzo wiecej plusow a tylko pare minusow dlatego szukam wyjscia i postanowilam go przebudowac bo mysle ze jak prawe mowi ( ze jestem jego calym zyciem) to moze wychoduje piekny owoc --wiem ze te kompleksy wyniosl z domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×