Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mmadlena

żonaty facet i szybki sex

Polecane posty

Gość mmadlena

Spotykam się z zonatym facetem od kilku miesięcy. Jest przystojny, sympatyczny, w łóżku umie zrobić dobrze, ale to trwa tylko 10 min góra :( jak mu to przedłużyć??? Myślałam, że facet z długim stażem małżeńskim i dziećmi długo wytrzymuje ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamillxc11
owszem, widocznie jestes kiepska. zdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo on ma tak z przyzwyczajenia, ewentualnie jestes tylko lalka do dmuchania w ktorej sobie czasem ulzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolejna k***a wpierdala się do rozporka zonatego kto takie szmaty rodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakby ten psełdo malzonek na boki nie skakal to by mu do rozporka nie zagladala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasciwie autorka nie okreslila czy 10 min twa stosunek czy caly akt wejscie do domu, rozebranie, gra wstepna ,seks , ubranie sie i pojscie do zony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam że jakości aktu seksualnego nie mierzy się czasem jego trwania, tylko intensywnością doznań - oczywiście chodzi o to żeby doprowadzić partnerkę do orgazmu. I oczywiście mężczyzna, przy którym kobieta szczytuje w 3 minuty, jest lepszym kochankiem niż taki, który musi grzmocić ponad 20 minut a i tak nie ma pewności, czy partnerka "dojdzie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadlena
Hola hola! Nie rozbilam małżeństwa ponieważ jak go poznałam już było między nim a żoną źle!!!! 10 min trwa tylko sex, bez gry wstępnej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Toż to ogier jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha katarzyna
A co mnie obchodzi czy żonaty czy nie to tylko sex a ja nie chcę mu rozbijać małżeństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na sexxxl.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_mecz
Może mieć przyzwyczajenia - trzeba pogadać z nim na ten temat, wyczuć co lubi najbardziej.. może jest zestresowany (nowa partnerka), więc póki jest nabuzowany to działa, a potem jest gorzej.. może być też zwyczajnie przemęczony (żona, praca, kochanka..), i zwyczajnie nie mieć siły.. Spotykacie się na krótkie seanse, czy udaje Wam się spędzić od czasu do czasu całą noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabijaa mnie te teksty, że jak poznała to miedzy nimi -tzn z zona- juz było źle:))) ktory facet sie przyzna, że jesteś worem do dmuchania:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadlena
Nie znacie sytuacji, ani mnie to mnie nie oceniajcie! Wątek jest inny niż pisanie czy jestem k***a, szmata itp. Czy nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne, jasne ty jesteś ,,inna' i wasza sytuacja jest ,,inna" troszkę prawdki , tak mimochodem zabolało dz...o ;) krotko może, bo wczesniej robił to z żona:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadlena
Gościu, nie robił tego z żoną ;) ona w swojej pracy a on w swojej :) dziękuję, ale twoje komentarze są tu zbędne, więc żegnaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
racja, szkoda czas dla ciebie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może go za bardzo kręcisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
życzę ci szmato abyś jak kiedyś będziesz mężatką jakaś dziewczyna w*******a tobie męża :) wtedy dopiero będziesz się martwiła suko podła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę być sama i rwac zonatych niż być z jakimkolwiek facetem, bo wszyscy oni są gowno warci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca obrzydliwości kobiet
panie ale wy się nie szanujecie. tylko 10 minut?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otóż to w 10 minut byle komplementem można je wyrwać na rżnięcie tępe p***y rzygać się chce nawet porządnej z charakterem dziewczyny spotkać nie można tylko same memły rozmemłane którym po jednym komplemencie pąsy na policzkach jak buraki wyłażą i za chwile trzepie tymi rzęsami jak kretynka 10 minut po...można rżnąć aż głupi łeb podskakuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmadlena
Haha ja nie idę do łóżka po 10 min ;) tak dla jasności :) a faceci mówiący o dziewczynach " k***y" sami są tak zdesperowani że idą na imprezę i walą pierwsza lepszą byle sobie spuscix.. A poem syfa zalapuja i tyle. Nazywacie mnie szmata bo sypiam z facetem na którym mi zależy i wzajemnie. To że jest żonaty jeszcze a nie ma miłości między nim a żoną to oznacza że nie może z kimś się związać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×