Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka od wina

To jest właśnie ta kara dla cfaniaka

Polecane posty

Gość gość
Ala to córka Nowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega od sznapsa
co to jest poprawne zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
heh :) dzień po tym jak osunęłam @ byleś u mnie :) spanikowany, nerwowy :D Ten temat o tym jak to ja niby mam problemy, lęk przed zobowiązaniem :classic_cool: jak odpycham najbliższych mężczyzn :D ta rozmowa, przytulanie :) to nakierowanie mnie na dobra drogę, abym ukochanego z neta odblokowała :) W życiu tak ciężko nie musiałam pracować aby się nie zaśmiać ;) Dobra ze mnie aktorka ;) lepsza od Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Na chooj się żeniłem jak jej nie kochasz? Wolałaby alimenty niż takiego męża. Córka Cię uratowała. Jest piękna, będzie niesamowita. Gdyby nie była do mnie tak podobna, szukałbyś adwokata do spraw rozwodowych, p****ańcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega od sznapsa
co to jest poprawne zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Takie, gdzie nie musisz okłamywać bliskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega od sznapsa
to znaczy jesli masz zone kurwe to masz jej to powiedziec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Okłamałeś mnie. Okłamywałeś tyle miesięcy. Nigdy Ci tego nie wybaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Myślisz złamasie, że mnie obchodzi Twoja żona? Słyszałeś o rozwodzie? Jeśli ona zaczęła to Ty powinieneś był przerwać, zakończyć to małżeństwo. Żyjesz w najgorszym możliwym zakłamaniu. Znalazłeś mnie, rozpoznałeś, odwiedzałeś !!! Dałeś mi opowiadać o facecie z neta.. Moment gdy skumałam, że to Ty.. piłam kilka dni.. Trzymaj się z daleka ode mnie i mojej rodziny! Brat wie.. i chętnie Ci p**********i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
ranya, wy.pi.er.da.laj nie o poleconego tu chodzi, chętnie go przeproszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D raz na dwa miesiące na kafe i trafione! Blondi! :D Ty się zmienisz, ogarniesz? Poszukasz szczęścia tak naprawdę w końcu, czy dalej będziesz na necie wisiała? Kobieto, Tam jest życie, myślę, że nawet gdzieś tam jest ktoś kto do ciebie pasuje. Rusz się poszukaj w realu i żyj. A nie czyhaj na kafe na zajętych facetów. Tutaj każdy ma przeszłość nie wspominając o teraźniejszości, tutaj jest odskocznia. TAM jest naprawdę. Chcesz żyć złudzeniami, czy żyć pełną piersią? To nie jest sposób na zdobycie miłości, jak coś podpadnie, to zaszantażuję. To jest chore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Mam życie ;) pomarańczko ;) mam faceta :D tak, zgodnie z poleceniem "brata" z kafe to ktoś z lepszych czasów, po wielu rozmowach wyszło. Po co tu jestem, kończyłam właśnie spektakl ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Przepraszam, że nie posłuchałam.. 2012 byłam ostatnią debilką ;) Zmądrzałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Miłego wieczoru widzom :) Koszmarów i wysokiej gorączki Tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
"kochanie" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftz
ja p******ę, ktoś tu ma słabość do dramatu. jakże to płaskie i puste używać sobie "anonimowo" na forum. czujesz się skrzywdzona? łomójboże, ludki z interneta mają cię pomścić? ;) pij mniej wińska, mózg ci przeżarło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lecz sie chora szmato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftz
a skoro masz życie, czemu odpisujesz sama na swoje posty? o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie ćpają i na zejściu mają schizy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brat p******i wyśmienicie ranya :classic_cool: Blondi, skoro masz, to k***a weź się za niego i trzymaj. I p*****l kafe! A na przeprosiny Brat pewnie chętnie przyjmie bukiet suszonych siedmio lub dziewięcio palczastych liści lekko wystrzępionych i jeszcze się podzieli. Więc ślij mu ten bukiet! Będzie biba :D Okiełznani przez własne chuci bywamy tak bezbronni. I nie o (G)Andzię mi chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ftz
k***a, ja mam schizy i bez ćpania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie teraz wciągają kolumbijskie gofno potem mają ciśnienie i jazdy emocjonalne. smutne ale prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Cos wymyśle ;) pisałam niedawno o tym pojednaniu.. nie chciałam wtedy jeszcze się ujawniać ;) tożsamość winnego pozostawię w tajemnicy. "brata" chciałabym przeprosić, może osobiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie wiem, tylko obiło się o uszy, że to podkręca. Jestem neandertalczykiem :( Liczyło się na jakie doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale co dobrze wali? szybko czujesz odlot...wolisz kolumbijską czy meksykańską wciągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejny skandal, tym razem nie da sie tego zatuszowac wyborcza puszcza to w poniedzialek z powiatu tez dzwonili nie bedą dłuzej nikogo kryc x ranya to nauczka takze dla ciebie na moj gust, za bardzo ufasz facetom skonczysz kiedys podobnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×