Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka od wina

To jest właśnie ta kara dla cfaniaka

Polecane posty

Gość gość
Nie wali, Brat nie owija, pisze prosto z mostu. Trzaska tym po zmysłach :D Maryśka nie wiem, ponoć daje po garach:D Bawcie się dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lollllll
jasne ze brnąć - serio będziemy się bawić w zmiany pseudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sugerujesz, żeby zawsze mieć przy sobie własne kondomy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, ze brnąć przed kolejnym użyciem przeczytaj instrukcję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaa
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Nie mnie się wtrącać, ale...najpierw zrobić aferę, zmieszać kogoś z błotem, zrobić kofeteryjnego bawidamka, skłócić z większością śmiejąc się wprost udawać niewiniątko, zamiast powiedzieć samemu zainteresowanemu o co chodzi, a teraz przepraszam jakby to o głupotkę chodziło... Ja wiem, wszyscy popełniamy błędy, ale czasem warto się zastanowić, zamiast działać impulsywnie, by nie zabrnąć za daleko... Niepotrzebne Ci to było. To przykład, jak łatwo manipulować ludźmi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakbyś życia nie znał - laski najczęściej nie są logiczne - tylko emocjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Owszem- znam- kobiety szczególnie...zwłaszcza, że sama nią jestem :) Jednak emocje nie są bezwładne i oprócz nich mamy świadomość, potrafimy nimi kiedować. Jest jeszcze coś takiego jak zaufanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wybacz pomyłkę - nie zorientowałem się :) A manipulacja przy emocjach i uczuciach jest znacznie uproszczona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli świadomość zmącona jest alkoholem to trudno zapanować nad emocjami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Nic nie szkodzi- w końcu z pierwszego mojego postu nie dało się wywnioskować kim jestem:) Masz rację. Jednak jest jedno "ale"...emocje są przez moment. No może trochę dłużej, w końcu opadają. A ta afera ciągła się przez całe miesiące. Ale jak już mówiłam- nie mnie oceniać. Szkoda tylko, że ludzie nie próbują myśleć sami, tylko łapią to, co się im podaje pod nos, nie zastanawiając się, że można komuś zrobić niesłuszną "krzywdę".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alkohol jest dla ludzi...myślących :) A robienie afer na forum erotycznym to zwykła żenada. Emocjonalny ekshibicjonizm to dla mnie zwykła dziecinada - i jeśli się ktoś już decyduje na pranie brudów, które uchronić inne "ofiary" to jednak się podaje kto to jest - pod jakim nickiem działa i ewentualnie z jakiego miasta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągła czy ciągnęła? nieważne...podzielam zdanie osób, które uważają, że rozdmuchiwanie tego typu afer na forum jest przejawem głupoty, bo niby czemu ma to służyć? że się wyżali, że postraszy jego, innych? bez sensu, jeśli autorka jest bezradna a bardzo chce, żeby zabolało to są inne sposoby, mniej infantylne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Emocjonalny ekshibicjonizm...ludzie różnie reagują, niektórzy po prostu tego potrzebują- wyładowania, wyżalenia, aprobaty innych...ale nie o to chodzi. Dlaczego nie rozwiązuje się niejasności z osobą, której one dotyczą? po co robić szopkę za plecami? Do tego nieprawdziwą? Najgorsze jest to, że refleksja przychodzi zazwyczaj zbyt późno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
racja...ciągneła:( taki byk...wstyd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
I właśnie o tym mówię Ranya. Ludzie dorośli wyjaśniają sprawy wprost, a nie robią na forum wyimaginowany cyrk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
możemy jedynie zadawać kolejne pytania, które i tak pozostaną bez odpowiedzi. Ale o stopniu dorosłości, pewnej dojrzałości emocjonalnej świadczy właśnie sposób rozwiązywania takich spraw. Umówić się, poflirtować czy nawet pobzykać jest bardzo łatwo - ale zakończyć coś, mówić prawdę, nie oszukiwać - to już jest test dorosłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda, dodatkowo takie kobiety robią złą reklamę tym normalnym, honorowym (bo trzeba mieć jakąś własną godność). I tym potrafiącym szybciutko strzepać z siebie resztki porażki i nauczona doświadczeniem zacząć odnosić sukcesy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba zawsze pamiętać, że kiedyś dla każdego wyjdzie słońce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po co ci zaraz Majorka - w dodatku dość droga obecnie :) w Polsce w tym sezonie mamy wystarczająco słońca :) a woda w morzu cieplutka jak już dawno nie była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Dokładnie- z wszystkiego można wyjść z twarzą- tylko szczerość jest podstawą i mimo tego co się dzieje- lojalność. Niestety wiek nie jest wyznacznikiem dorosłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Majorka to prawie za oknem;) nooo może tylko plaża nie ta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mam się bez sensu dołować? :) Tylko że dziś ta nasza krajowa Majorka mocno zachmurzona - padać będzie jak nic :) ale i ta jest fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
oj nie:) u mnie dziś ta polska Majorka daje czadu nadal:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma cfaniaka nad WARSZAWIAKA to tyle w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×