Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość koleżanka od wina

To jest właśnie ta kara dla cfaniaka

Polecane posty

Gość gość
to masz szczęście z pogodą - u mnie zbiera się na deszcz. Jakiego Warszawiaka? 70 % ludzi w wawce to przyjezdni z lepszą robotą - więc jacy to warszawiacy? tylko z nazwy a nie z urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ranya łapiesz porannego dołka przy herbacie? coś nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Ja się mogę podzielić promieniami:) szczerze to wolałabym dziś lekki chłód...ale nie, nie żebym narzekała...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie :) a w którym rejonie pomorza nie pada? działam pod wpływem impulsu i perspektywa j******ia się na piasek coraz mocniej mnie kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okolice Szczecina nieco zachmurzone - fajna pogoda na spacery a nie na kąpanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
no cóż- ta słoneczna majorka to dość odlegle dziś od morza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Trochę to przykre - tak jest coś takiego jak zaufanie i jak ono pada to razem z nim opadają człowiekowi ręce. Wyobraź sobie jak Ty byś się poczuła gdyby osoba która znasz od podstawówki perfidnie Cie okłamywała i grała Toba 1,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranya - "jest wiele możliwości" jak mówi jeden z bohaterów filmu "Dziewczyny do wzięcia"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche to przykre
Koleżanko od wina...ale ja nie kwestionuję tej sytuacji. Wręcz nie wyobrażam sobie jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak perfidnie grać na uczuciach drugiej osoby, wiedząc jak bardzo się ona angażuje, jak można być aż tak podłym i w ten sposób oszukiwać. Ja mówię o tej drugiej sytuacji, o szopce którą rozpętałaś wobec osoby, która była wobec Ciebie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można iść w lewo, można iść w prawo...lub skoczyć na szybki numerek na wydmy :P Dokończenie już w cywilizowanych warunkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ja tu czytam???? W szoku jestem takim że aż mnie zatkało...Jakim trzeba być "perfidnym" człowiekiem żeby pomóc drugiej osobie w potrzebie, o ludzie jakich czasów dożyłem. Pomagasz drugiej osobie, która ma trudny czas w życiu osobistym, nie chcesz spotkań na seks, chcesz tylko i wyłącznie aby ta osoba stanęła na nogi, z uśmiechem tak jak dawniej...Podziękowanie??? Jesteś posądzany o byciu najgorszą "kreaturą emocjonalną" "gnidą" przykre i żenujące. Tracę tym samym wiarę w sens pomocy drugiemu człowiekowi, nie dlatego, że nie mam woli udzielenia takiej pomocy, ale w obawie przez posądzeniem, niesłusznym posądzeniem o bycie kimś, kim po prostu się nie jest. To tyle z moje strony, do widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Dlatego przesłałeś zdjęcia innego faceta i pisałeś erotyki większość 2012 roku? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
można iść w lewo, można iść w prawo...lub skoczyć na szybki numerek na wydmy jezyk.gif Dokończenie już w cywilizowanych warunkach xxx faktycznie :) bardzo wiele, różnych ;)...właśnie zauważyłam, że tak tu sobie zagadujesz do różnych pań. Ciekawi mnie, czy któraś oparła się pokusie realnego spotkania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydaje mi się, że pisanie erotyków na forum erotycznym jest nie budzącą podejrzeń sytuacją, co więcej normalną sytuacją. co innego gdyby to było forum historyczne, wtedy mogłoby to budzić lekkie zdziwienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ranya - poflirtować przecież sobie można - w końcu to forum erotyczne. Wy kusicie jako kobiety, zachęcacie więc my jako płeć brzydka podejmujemy rękawicę. A przecież ja nie proponuje randek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
A! Dlatego też każdy facet który się koło mnie kręcił od 1,5 roku był chorym manipulantem lub cokolwiek innego na niego wymyśliłeś? Jesteś najgorszą możliwą kategorią człowieka :) Nieszczęśliwy robiłeś co mogłeś abym i ja była nieszczęśliwa i towarzyszyła Ci jak najdłużej w Twoim życiu, tym wirtualnym, gdzie możesz grac kogoś innego ;) Karma, czekam na Twoją i moją ;) Wszystko w rękach sił wyższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koleżanko od wina wydaje mi się, że jesteś dorosłą osobą, kobietą i sama powinnaś oceniać ludzi, facetów, którzy do Ciebie zbliżają się w życiu realnym. Widzisz to od Ciebie zależy z kimś się kontaktujesz i jakich facetów poznajesz. Nie mów, że ktoś z internetu miałby być winien, że w realu kontaktujesz się z facetami, którym nie chodzi o uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Nie, jasne. Rozważ jednak to: przyjaciel nagle wpada z wizytą, gdy się pakuje na kilku dniowy wypad z facetem, po tym jak dostał info @, że nie mogę pisać bo znowu znikam z ukochanym na kilka dni.. To jeśli obecny facet dostaje szału, że jakiś typ mu się pod nogami plącze i bez zapowiedzi odwiedza jego kobietę.. Chyba można to uznać za sabotaż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obecny facet ma rację - albo rybka albo pipka ....:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blondyna w.y.p.i.e.r.d.a.l.a.j stad w podskokach psychiczna debilko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Odwiedza mnie bliska osoba, facet o którym myślę jak o rodzinie, ma zdjęcia córki. Dawno się nie widzieliśmy, chce się pochwalić, opowiedzieć o związku, o fantastycznym facecie z którym jestem. Dzwonie cała szczęśliwa do ukochanego, że mamy gościa i wyjazd się trochę opóźni.. Mój głos jest zbyt radosny a delikwent pojawia się w ostatniej chwili.. koło 14 a wyjazd miałam o 15.00 taaak... Później gdy facet się w****i i wydrze, że cały tydzień spotkań ustawia pode mnie i teraz nagle ma siedzieć i pić sobie kawkę z chooj go obchodzi kim... Przyjaciel wyjaśnia mi, że to wybuchowy buc, nie dla mnie :) Można się uśmiać ;) niektórzy to maja tupet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto jest blondyna ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koleżanka od wina
Nie broń się, to sobie zniknę, nie wybielisz się, nie wyprostujesz. Jesteś kanalią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O k***a co za czubek z tej baby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam prośbę: czy ktoś może krótko w kilku zdaniach - najlepiej po polsku - wytłumaczyć mi - o co k***aaaa chodzi w tej aferze? Bo czytam i ni choooja nie kumam. Nie ogarniam tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×