Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mokra bardzo

squirting bez orgazmu

Polecane posty

Gość mokra bardzo

Witam, mam pytanie. Kilka razy podczas sexu wyplynel/chlusnela ze mnie woda. Uznalabym to za squirting ale problem w tym ze ani razu nie mialam podczas tego orgazmu. Poprostu podczas ostrego, szybkiego sexu, kiedy jest mi dobrze nahlgle czuje ze poprostu zalewam partnera! Tylko nie kojarzy temu zadne inne uczucie. Podczas pochwowego czy lechtaczkowego orgazmu nigdy mi sie to nie zdarza. Mocz to napewno nie jest wiec co? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
Nie wiem czym to jest spowodowane. Ale mi by to się spodobało,gdyby mnie zalała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczytaj w necie, to jest lubricatio..., Tylko u mężczyzn po zabiegu na prostacie, kiedy uszkodzony zostaje zwieracz pęcherza, możliwe jest podczas erekcji zamiast orgazmu zamiast spermą sikanie moczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do mokrej: a może ty jesteś obojniakiem i masz uszkodzone stercze? Koniecznie idź do urologa, by to potwierdzić & wykluczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra bardzo
Pytalam powaznie :( Jeden raz wydarzylo sie to podczas robienia palcowki i doslownie hlustnelam mezowi w twarz. Kolejne razy byly podczas normalnych stosunkow, tyle ze nie podczas orgazmu :( W stanie silnego podniecenia ale nie szczytowania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra bardzo
Chlusnelam. Przepradzam za blad :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do Mokrej: kobieto to jest normalne, zamiast dalej smędzić wygoogluj w necie def. lubricatio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz tu link i fragment treści: http://www.delta-search.com/?q=lubricatio+-+wytrysk+kobiecy&s=web&as=3&rlz=0&babsrc=HP_ss Kobiecy wytrysk. U niektórych kobiet w trakcie orgazmu występuje zjawisko podobne do wytrysku nasienia u mężczyzn. ... np. obfitość wydzielania lubricatio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra bardzo
nie rozumiesz mnie! ja niemam orgazmu :O Podczas orgazmow nie mam tego, tylko np w polowie stosunku, nie czuje nic za wyjatkiem cieplej cieczy ktora wyrzucam na zewnatrz pochwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i mnie by się spodobało - nawet bym wypił taki soczek :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra bardzo
mam tego tyle ze lozko zalalam, ma konsystencje wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ciut oszukujesz :)))) zlej to w coś i mi prześlij :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mokra bardzo
nie oszukuje. facetowi cieklo po brzuchu a mi po udach. to przezroczysta, bezwonna woda. ale niemam w tym czasie orgazmu. Czytalam ze squirt czasami wystepuje krotko przed lub po orgazmie, ale u mnie jest on za kazdym razem w polowie stosunku, dlatego o to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałbym być pod tobą w tym czasie - zazdroszczę twojemu facetowi :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×