Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szkola tuz tuz

Przeraza mnie wyprawka do zerowki

Polecane posty

Gość gość
a mi zupełnie nie przeszkadzaja motywy z bajek, moja córka idzie do 1 klasy i sama wybrała plecak, piórnik itp wszystko z Dzwoneczkiem, mi tez sie te motywy z bajek podobaja i nie widze problemu z kupowaniem bajkowych rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja pierdziu..... a co ja mam powiedzieć? Mam bliźniaczki! I wszystko razy dwa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisałam wyżej że czasami sami rodzice głupieją przy kupowani wyprawki a nie dzieci ,i nie myliłam się ,byłam przed chwilą w Tesco poszłam na dział papierniczy po piórnik i obok mnie stoi kobieta z córką i ta dziewczynka wzięła piórnik z półki tubę za 9,90 z kwiatkami i mówi że chce ten a co powiedziała mama ,tam masz z Monster high nie chcesz ,a dziewczyna że nie ,nie chce nie podoba jej to z ciekawości się przysłuchiwałam ,dlatego że tutaj taka zagorzała dyskusja , potem poszli na plecaki mama wzięła z półki z psami o ile się, nie mylę też z Tv ,dziewczynka mówi niezbyt zadowolona że takkki że raczej nie ,przyszedł chyba brat ,mama wysłała go na czytnik zobaczyć ile kosztuje okazało się że 200zł a mama westchnęła ,ale trzymała twardo ten plecak a był niezbyt duży i nawet nie był łady i brat mówi o nie jak ona będzie miała ten plecak to ja chce ten co był i powiedział nazwę sklepu . A dziewczynka mówi ale ja wcale tego nie chce bo mi się to nie podoba ,a mama a ty jak szedłeś do zerówki to też miałeś dobry nowy plecak I do tej małej, bierzemy ten ,spodoba ci się ,potem poszłam stamtąd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Papuszka3
Niestety książki drożeją z roku na rok więc warto pomyśleć o dobrej inwestycji w artykuły szkolne, które posłużą dziecku przez kilka lat.Dofinansowania nie zawsze pokrywają wszelkich kosztów. Można spokojnie zaoszczędzić na artykułach szkolnych - kupujesz raz a porządnie. Warto wydać od razu więcej pieniędzy na solidne plecaki czy piórniki żeby potem nie dokupować nowych , bo poprzednie się zniszczyły. http://www.3kropki.pl/p/frozen-kraina-lodu-tornister-szkolny-16-750633.html ten plecak kupiłem córce i nosi go już drugi rok w szkole, a dalej się jej nie nudzi. Jest bardzo modny no i nie jest wcale taki drogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona_kisz
Znam ten ból. W tym roku poszlismy do Media Expert i tez mlody oczopląsu dostał. Ale jakos sobie poradzilismy. Nie jest to najwazniejszy problem swiata, gorzej by bylo jakby bylo jak za komuny - brzydkie zeszyty na kartki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sklepy internetowe

Moim zdaniem wystarczy poszukać w necie sklepu internetowego. Nie trzeba przechodzić przez te całe historie jakie piszecie. Ja zrobiłem zakupy w sklepie internetowym(www.e-sap.pl). Towar dostałem do domu, ceny bardzo dobre, wybór olbrzymi. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×