Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co wasze ponad roczne dzieciaki jadły dziś na śniadanie

Polecane posty

Gość gość

Brakuje mi chyba pomysłów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dlaczego nie można używać w temacie znaku zapytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 kromki ciemnego chleba z masłem i miodem do tego kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cheesburgera ,frytki i colę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasze orkiszowa z kawalkami owocow: bananem, gruszka, jablkiem, borowkami i jagodami Goji (suszonymi). Na 2 jogurt naturalny. Ma 11.5 miesiaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kaszkę manną na mleku z malinami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElenaElena
Po 4 kromki chrupkiego żytniego pieczywa Pano z Biedronki (producent ponoć Chaber...) z serkiem topionym Kiri (takim zwykłym śmietankowym), plus po ćwiartce różowego grejpfruta i 2 garściach zielonych winogron. Do picia gorąca czekolada Nestle Aero na wodzie, z czego nie jestem dumna, bo mogłam dać kawę zbożową Anatola, ale nie jestem widocznie taka idealna. No i serek topiony to też żadna rewelacja, ale robiłam śniadanie około 7 min., a nie pół godz. :) A wczoraj było leniwie i dzieciaki dostały po 2 saszetki błyskawicznej owsianki Kupca z serii Coś na ząb, z czego jeszcze bardziej nie jestem dumna, bo to strasznie słodkie i perfumowane gównnno stylizowane na niby zdrowe, no ale chociaż nie żal kasy, bo dostaliśmy tego pełno darmo na plaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jajko na miękko, pomidorek bez skórki, pół kabanoska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Banan plus twarozek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Makaron polany jogurcikiem i do tego dorzucone świeżutkie malinki prosto z krzaczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
platki kukurydziane z mlekiem i banana. Ogolnie, to jestem zla, bo staralam sie zawsze urozmaicac mu jedzenie, a i tak teraz wielu rzeczy nie tknie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj sununiuniek zjadl babaniunka,pomidorunka,kaszke,herbateczke i d*peczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na śniadanie mleczną owsianke z bobovity potem cały banan drugie śniadanie jajo na miękko, pół kromki chleba ziarnistego z masłem, 4 pomidorki koktajlowe teraz wciągnął miske (350ml) zupy (rosół z makaronem, zieleniną i marchewkami) Ma 13,5 miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobre :) tyle moja dwulatka je przez caly dzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość co nigdy nie ma dość
Córa 14-mies. - rano kubek mleka (ok. 200 ml), później kanapki z szynką plus pomidor bez skórki, na drugie śniadanie banan i herbatka owocowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego pomidor bez skórki? Do jakiego wieku podajecie pomidora bez skórki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElenaElena
Ja daję ze skórą. Wszytko. Ogórki też. Ale wiem, że są ludzie którzy wyparzają i obierają pomidory. Pierwszy raz spotkałam się z tym w podstawówce na ZPT - miałam w grupie podczas robienia kanapek dziewczynkę z takiego domu, w którym się parzyło pomidory, która nie chciała jeść ze skórą. Dla mnie to było dziwne, bo u mnie w domu obierało się tylko ogórki, ale jako nastolatka nauczyłam się jeść ogórki ze skórą, bo na mieście wszędzie serwowano nieobrane i się przyzwyczaiłam. Jak założyłam rodzinę nie obierałam już praktycznie niczego i tak już zostało, ale mój brat wyniósł z domu obieranie ogórków i innych nie ruszy; po prostu mało za młodu jadał poza domem i jest niezwyczajny do czego innego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×