Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta_to

prośba o ocenę strony www

Polecane posty

Gość ta_to

Witam Otworzyłam własną działalność w zakresie prowadzenia spraw związanych z zewnętrzną i kompleksową administracją kadr i płac na terenie Poznania i jego okolic. Mąż zrobił mi stronę w internecie. Proszę o obiektywną i szczerą ocenę tej strony: http://www.credo-outsourcing.pl Z góry dziękuję za wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_to
do postu powyżej dodam jeszcze, że zależy mi na ocenieniu strony przez kobiety (oczywiście nie wyłącznie : ), wiem że wiele z nas otwiera własne biznesy i staje tak jak ja przed różnymi problemami z tym związanymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eCityVision
Strona jest bardzo ładna i kolorystycznie dobrze się prezentuje. Jedynie popracowałabym nad logo. Nie pasuje stylistycznie do reszty strony. Powinno mieć bardziej nowoczesne linie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_to
dziękuję bardzo może ktoś jeszcze się wypowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale badziew
Obiektywnie? Logo faktycznie fatalne, te cienie koło ikon zupełnie bez sensu, choć same ikony mogą być, teraz na topie są strony utrzymane w jasnych kolorystykach, więc to czarne tło raczej odstrasza, strona jest "ciężka". Animację bym też wywaliła, rozprasza, a nic do treści nie wnosi. Czcionkę również zmieniłabym na "lżejszą" i bardziej elegancką - takie woły - zupełnie niepotrzebnie takie olbrzymie litery tytułowe. Biała czcionka na czarnym tle generalnie męczy wzrok. Na podstronach ten kalendarz ze zmieniającą się godziną rozprasza, ja bym wywaliła. Jestem grafikiem, z góry przepraszam za czepialskość, ale my tak mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za krytykę - wezmę to pod uwagę przy poprawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_to
à propos czcionki,to jaką byście poleciły ? chodzi oczywiście o darmową i z polskimi znakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo męcząca strona przez ciemne tło i jasne litery. Napis Poznań i okolice jakoś dziwnie rozciągniety, na stronie "zaufali nam" jakiś kompletny balagan którego nie rozumiem, część firm wrzucona nie wiadomo po co w formie logo, część wypisana... Przez to że obok tekstu (krótkiego) jest kupa niepotrzebnych kolorowiastych obrazków bardzo rozprasza. Ale nie jest żle jak na osobe która nie ma pojęcia o robieniu stron internetowych, ważne że w ogóle coś jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta_to
dzięki za cenne uwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×