Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ppracownica

Jak zdobyć faceta

Polecane posty

Gość gość
gadzam się, on jest z Panią stomatolog to nie Twoje progi, Ty to możesz startować co najwyżej do jakiegoś firmowego magazyniera albo kierowcy i marzyć o wakacjach nad bałtykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobieto ogarnij sie i zacznij zyc znajdz sobie innego chlopa ten juz jest zajety i gowno powinno obchodzic cie z kim i jak zyje to nie twoja sprawa :D pewnie jestes brzydka zakompleksiona dziewczynka i chciala bys takiego bogatego zycia co ta druga ale nie oszukujmy sie nie bedziesz go miec obudz sie zycie to nie bajka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozesz jeszcze zaingerowac w ich zwiazek siejac ziarno niepokoju i bedzie twoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Jak byliśmy na szkoleniu jezu jakie ona ma ciuchy.Raz siedzieliśmy w restauracji ja z zwykłych dżinsach ona mała czarna z koronki, szpilki osunął jej krzesło. Miał takie cudowne spojrzeniejak byliśmy na spacerze po mieście cały czas obejmował ją.A mi serce się krajalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Raz chyba nawet seks w biurze uprawiali on nie dokońca zapiete guziki w koszuli miał, ona trochę nie ogarnta z jego gabinetu wyszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zal ci d*pe sciska ! tak jak napisal kolega wczesniej poszukaj sobie zwyklego chlopaka co ma podobna prace do ciebie moze z tej samej firmy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Nie jestem w stanie pokochać kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Niby czemu żal mi d*psko ściska ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty go nie kochasz tylko jego pieniadze nie imponuja ci inni faceci bo zarabiaja najnizsza krajowa i nie sa w stanie zapewnic ci wszystkich zachcianek ! Nic do twojej pustej glowy nie dociera , marz sobie o tym gosciu ale on nigdy nie bedzie twoj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Będą mieli jakiś kryzys pociesze go. Ona go nie kocha, on się marnuje przy niej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Przed ślubem widziałam jak ona kupowała testy ciazowe chciała go w dziecko wrobic. Na drugi dzień złożyłam gratulacje szefowi, a on że jego jeszcze wtedy narzeczoną nie jest w ciąży. Szok nie wiedział o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znowu ta kretynka probuje tworzyc prowokacje jeszcze nie tak dawno pisala o szefe ktory zabral na wyjazd sluzbowy swoja narzeczena a jej nie pozwolil zabrac swojego chlopaka :D pozniej opisywala ich slub :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no mowie jakas chora psychicznie laska !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Wy macie do niej każda chce mieć takiego faceta a dziś kobieta jest wyzwolona i może brać co jej się podoba. Powodzenia w podrywaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Kocham go i mam prawo być szczęśliwa z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce zdobyć faceta- 29 lat, przystojny, inteligentny, bogaty, właściciel firmy, w której pracuje. Problem jest jeden....jego żona w lipcu tego roku wziął ślub. 000 gratuluje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Problem jest jego żona z którą wziął ślub w lipcu tego roku. Te małżeństwo będzie pechowe hajtneli się w roku 2013 a 13 jest pechowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za wysokie progi dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komar ludojad
ciekawe jakie rady byś dostała gdybyś nie scharakteryzowała go tak dokladnie?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komar ludojad
ALbo np tak: przystojny,inteligentny, własnie zbankrutował,spotkałam go w posredniaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komar ludojad
""NO ale przecież jak inteligentny to nie mógł zbankrutować!!!""" ""dajsobie spokój to nieudacznik nie umiejącyzadbać oswoją kobietę"" "Postaw mu winiacza za 4 zyla abędzieTwój"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Bie rozuniem dlaczego za wysokie progi dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppracownica
Dzisija weszlam do jego gabinetu żeby zostawić mu papiery a tam jej zdjęcie w ramce na biurku. Na tablicy gdzie są jakieś dokumenty a pod nimi karta w kształce serca zajrzalam do niej i było napisane ,,Miłości nie da się opisać, ale można ją pokazać. Pokazuje Ci codziennie jak bardzo Cię kocham i nigdy nie przestanę tego robić. Twój uśmiech sprawia, że mam lepszy dzień, Twoje oczy mówią mi jak bardzo mnie kochasz i niech tak zostanie. Chwilę z Tobą są piękne. Pamiętasz staruszków trzymających się za ręce w parku? Pamiętasz co powiedziałam ? Tak właśnie chce skończyć z Tobą. Kocham Cię skarbie". Zrobiłam telefonem zdjęcie tego co ona mu napisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×