Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość biedny gospodarz

Wróć

Polecane posty

Gość biedny gospodarz

serce Twoje być może zajęte - koszt 50 zł na wódkę. myśli Twoje być może innemu - koszt 50 zł na papierosy. usta Twoje być może niewyczerpane - koszt 50 zł na taksówkę ku stacji. brzemię Twoje być może spragnione - koszt 100 zł na mandat karny za wykroczenie picia alkoholu i palenia tytoniu w miejscu publicznym. słowa Twoje być może kocham go - koszt 700 zł zniszczonego telefonu. przysięgi Twoje być może wzajemne - koszt 50 zł niedanych Ci kwiatów. Rachunek życia: 1000 zł, drobiazg jednego skoku. Tobie na szczęście - napiwek 1 zł wprasowana w tory. Rachunek końcowy: wypowiedzenie przez Ciebie Tak. Obiecaj, że będzie Tobie dobrze na tyle, by nie żałować czynów moich. Czekam na pokwitowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to wogole jest jakies podrygi kretyna w pokokrzywach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny gospodarz
istnieje tylko podpis z datą. prawdziwe jest tylko Twoje oczekiwanie. kłamstwem, że na moją zmianę. iluzją moje życie uzależnione od endorfin. oświeceniem te dwa światełka wśród dudniącego stukotu kół odważnych. zatrzymasz czy nie? będziesz szukała kwiatów? odczytasz współpusty SIM? zapłacisz grzywnę? wyjaśnisz? ... wiatr ... kark sztywny ... wieczność ... powrót to błąd czeski ? ... 17.24 wybiorę datę emisji, to nie koszt, boję się odjazdu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny gospodarz
wspomnienia o Tobie. relacja na dom. widzę Twoje szczęście w nieodbijających refleksy szybach. dwa kroki dla Twojej pewności. ukłon na koniec. niejedyny - jestem tylko Twoją słabością. może jedyny skok Twojej miłości wystarczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i to jest wlasnie zalosne. wariat gadajacy w sobie zrozumialym warckim dialekcie. ja dzis postanowilam juz tego nie robic, nie zamierzam dluzej byc zalosna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny gospodarz
... czy miłość to zabijanie cudzej naturalności ... czy normalna jest nieświadomość pamięci ... kochać szczęście ... szczęście to tylko tłumaczenia dumy ... czy brak to nienawiść ... przyjaciel to odtrącanie zdrady ... dowody szacunku to chęć akceptacji ... znasz mnie ... na pewno nie chcę krzywdzić ... nie jestem sobą Ty jesteś ... bądź moim nauczycielem życia świadomego ... litość to słabość agresji ... a jeśli jedziesz tym opuszczonym składem może nie sama na pewno to czy zniszczę Twe marzenia ... zahaczę ... data

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyjaciel - lekarstwo na zdrowy rozsadek, drugie oczy uszy i miotla wymiatajaca z drogi smieci, ktore nie powinny byly sie na niej znalesc i zwalniac kroku, rozpraszac, wybijac z tymu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o czym ty gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzygac sie chce tym pieprzeniem wkolko tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąśliwiec
ref: "dziwny jest ich świat, w którym ważne są tylko chwile o które podejrzewamy nieznajomość determinacji" rytmika słowomyśli czekaj to trans cudzy partnerstwu nadający walkę. neutralnym jest kochanie czynów ale tylko wspólnych. ta "nie do wiary - tylko zakochanej pary" droga ku słońcu zawsze się rozpoczyna końcem, idź tylko w obejmowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe zaczyna byc ciekawie szczerze piszac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawie? a ja mam jakieś złe przeczucia po przeczytaniu tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
e taka chwilozfia kafeteryjna dla odmiany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu złe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąśliwiec
zamiast słowa poczekaj użyj synonimu chodźmy i następnego tam. homonimem jest tu "na moich wargach słowa uwielbienia miłości idealnej" - "przysięgnij ale sam jak On jest Sam" - a następnym "zawsze" - "Życia Światów" - razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wlasnie gada odciaty lata od siwata realnego informatyk programista. uzalezniony od gier i filmow. ale intryguje a to jakas odmiana miedzy tymi bachorami z gimnazjum i niedorozwojem fiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąśliwiec
"przykład - idiom Kolejny - idiom Rozpoczynający/a - hareszonit" Twoje życie jest równie ważne jak Twoja śmierć/ci - doceń Życie doceń Pamięć o obietnicy "ukażę Ci więcej jeśli ukażesz mi więcej" - doceń, że jeśli istnieje porażka to jest ona odczuwalna rozpaczą, a do złego nie doprowadzaj, nie wybaczanie trzyma nas w samotności trwania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardziej somatycznie. niewybaczenie szkodzi bardziej temu kto trwa w gniewie. nadcisnienie, choroby serca, nadkawsota, psychika i pewno nawet rak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo za Tobą tęsknię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwftgyhjedsgbwsghfiktgjrfdgws
kasliwiec to wie dlatego dzierga tu te filozopoefinasowe wywody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem o czym On pisze:( niestety ,nie ma drogi powrotnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj tam. nigdy nie mow nigdy. daj mu szanse pewnie sie zmeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kąśliwiec
ile czasu trwa ciąża? tyle chwil ile myśl o Jedynym. ile chwil może trwać życie? tyle ile uśmiechów w tęsknocie. ile trwa chwila? tyle co drgnięcie przepony płodnej. wielokroć to jedynie powtarzalność słowa kochaj. jedyność to tylko łza na licu wartym osuszenia dzielonym czynem - zrozumienie autentyczności wartości dawania siebie z mocy całej wbrew intuicyjnej pewności wiedzy a z poczucia wspólnoty uczuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to na co czekasz. zrob bajbusa, odbierz jej porod a potem dawaj jej wiedzie milosc i lojalnosc do konca czyjegos zywota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×