Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość omi135

UK Mamusie Kwietniowki 2014

Polecane posty

Gość angela1983
Hej fajne sa te pierwsze sukcesy naszych maluchow,nina radzi sobie doskonale na czworaka ,sama chodzi przy meblach no ale my zaczelysmy 12 miesiac :).Mamy 3 zabki ,2 gorne jedynki i jedna dolna a aktualnie dolna dwojka wychodzi.Ja mam male zmartwienie bo duzymi krokami nadchodzi kolejne szczepienie buuuuuuuuu.Boje sie bo tyle pisza o komplikacjach.Do nas za 2 tyg ma babcia przyleciec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi1357
Hej dziewczyny. Lidzia swietny jest Twoj synus. Przystojniak.z niego.:) A moja Lily zaczela.chodzic :D jest bardzo odwazna i ciagle probuje. Upada na pupe bo jeszcze nie opanowala tego do perfekcji :) Niedlugo bede miec meksyk w domu ;) ma 11mcy. Nie wiem jak wrzucic tutaj filmik zeby wam pokazac. Poza tym 3 zabki nowe sie przebily to razem ma 5 i kolejny juz niedlugo. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Omi super zdolna ''bestia'' z twojej malej:).Moja tylko przy meblach.Lidzia rowniez ogladalam filmik.Rozbawily mnie minki malego na poczatku filmu,fajnie zgraly sie z muzyka. Pozdrawiam dziewczyny. Omi kiedy masz szczepienie? idziesz od razu czy troche przeczekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie dostalam listu z data. Ma byc pomiedzy 12-13miesiacem z tego co wiem. Mala ma rok za miesiac. Napewno dziecko musi byc kompletnie zdrowe. Zero kataru. Syn przeszedl bardzo dobrze to szczepienie i niedawno mial druga dawke mmr. Powinien miec wczesniej ale odkladalam ze wzgl na jego przeziebienie. Znajomej corka miala goraczke 40st po tym ale mozliwe, ze to byla trzydniowka. Ciezko stwoerdzic czy po szczepieniu. Pisalam wczesniej, ze mozna rozlozyc szczepienie mmr ale z tego co sie dowiedzialam u zrodla czyli u gp to nie mozna w przychodni. Podobno tylko prywatnie i koszt jakies 200 funtow. Dr mi mowil, ze nie ma roznicy czy osobno sie poda czy 3 w 1. A jak wasze dzieciaki z jedzeniem?.chetnie jedza? Gotujecie same? Ja daje malej zupke jak gotuje a jak nie mam zupy to daje sloik. Poza tym wcina kanapki, jogurty, owoce, kaszki i lubi paluszki :) pije wode ok 120 ml dziennie. Nie daje sokow bo z synem zrobilam blad i teraz wody sie brzydzi :P Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Tak ja gotuje dla niny codziennie chociaz jeden posilek.Staram sie zeby mleko jadla tylko ranoi wieczorem tylko mam problem z moim M bo on sie boi karmic mala tak ja ja to robie czyli ze nina sama sie karmi ,je ile chce.Nie mam z nia problemow ,lubi jesc.Sloiczkow nie dostaje wogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej laski, ale te nasze dzieciaczki fajnie rosną :) Co do jedzenia, to Hania je głównie słoiczki, ja rzadko gotuje dania które się nadają dla niej, czasem zje z nami obiad jeśli akurat są to warzywa i mięsko w miarę zdrowo przygotowane. A tak to jada też kaszki, owoce ale już tylko sama z ręki, a nie papki, ciasteczka dla niemowlaków wcina po pół ciasteczka dziennie. Wody nie pije, soczków też nie chce :( staram sie jej podawać zawsze do posiłków kubeczek z wodą ale kończy się na tym, że większość zawartości kubeczka ląduje na podłodze, ale nie poddaje się :) Mleko pije 3 razy w ciągu dnia i niestety raz w nocy. Wasze maluchy budzą się jeszcze w nocy na jedzenie? Wczoraj wyszla nam górna jedynka także mamy już 3 ząbki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Nina pije wode z bidonu ze slomki :). Wychodzi nam 4 zabek :) W piatek ma przylecie moja mama tj Niny babcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
ja daje maludzie na przemian raz słoiczki raz coś ugotuje. Zależy od dnia ;p Mamy już 7 ząbków, właśnie ostatnio budził się w nocy z płaczem kilka razy i rano patrze a tam 7 ząbek. Ogólnie przesypia mi całe noce od ok 22 do 9 rano, czasami się zdarzy jedno karmienie w nocy :) Próbowałam metodę BLW ale to nie dla mnie brak mi cierpliwości, do tego mały się krztusi :/ Mam pytanie, jakie teraz macie wózki dla maluchów??? bo ja już kupiłam czwarty i wiecznie coś nie tak, a to się źle prowadzi, a to za nisko rączka, itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Lidzia ja mam ten http://www.boots.com/en/Graco-Evo-Mini-Pushchair-Very-Berry_1447116/?cm_mmc=pla-_-google-_-PLAs-_-Boots+Shopping+-+Category+-+Baby Kupilam go w promocji i dalam 100f..Wozek jest lekki i zwinny ma duza bude ,jest pozycja lezaca i sklada sie latwo choc jak kazdy ma wady,dla mnie dwie choc nie sa one jakos bardzo uciazliwe.Pierwsza to brak okienka w budzie jak chce spr co robi nina musze podchodzic z przodu druga to jak podnosze siedzenia musze uzywac obu rak i zablokowac kola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
Elo. No w końcu kupiłam wózek (to już 5), który mi odpowiada, lekko się prowadzi, siedzisko przodem i tyłem to kierunku jazdy, łatwe regulowanie siedziska z pozycji siedzącej do leżącej, dość wysoki jak dla mnie bo jestem wysoka i niektóre wózki to było dla mnie nieporozumienie :P Jest to "Mamas & Papas Sola" Też miałam podobny do twojego ale w nim nie mogłam regulować rączki co mnie dobijało i też tylko przodem do kierunku jazdy siedzisko, no i 3 kołowiec :/ tylko, że to był z "babystart" .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
Hej laski :) ja tez kupilam drugi wozek Quinny Buzz spacerowke,porazka! raz uzylam i wystawiam na sprzedaz i wracam do starego wozka :P Co u was? My mamy juz 4 ząbki i 2 kolejne w drodze widac. 23 marca wybieramy sie we dwie do Polski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo roczki naszych pociech :) już za miesiąc przyjadą moi rodzice..... JAk wasze dzieci ??? Nie wiem jak to garnąć bo maluda chce być poza łóżeczkiem na podłodze, oczywiście wstaje sobie ale jeszcze zalicza upadki, nie zawszę zdążam go złapać i kończy się to płaczem. :/ ehhh Gdzie większość dnia trzymacie swoje dzieciaczki? Mam tone zabawek a z tych wszystkich zabawek najbardziej interesuje go mój telefon hehe i laptop a no i kable różnego pochodzenia :/ masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha Lidzia to Twoj syn widze ma takie same zainteresowania jak Hania :D dalam jej nawet do zabawy stary telefon,ale ten akurat jej nie interesuje,musi byc moj :P Hania czesc dnia spedza w kojcu (lozeczku turystycznym) gdzie ma zabawki, a czesc w swoim pokoju bawi sie na podlodze, ale wtedy zawsze jestem obok. U mnie w mieszkaniu mam sypialnie na innym pietrze niz kuchnia wiec nie mam narazie mozliwosci zostawic ja w swoim pokoju niech sie bawi, a ja w kuchni:( ale staramy sie jak najwiecej czasu spedzic w jej pokoju, w mojej sypialni tez sobie buszuje kiedy sprzatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo, też próbowałam myk ze starym telefonem hehe również nie wyszło. Ja narazie mam coś ala studio flat, niby jest drugie pomieszczenie ale ma ono 1,5metra na 2m ;p nawet za sypialnie nie może posłużyć tak małe pomieszczenie więc jest tam po prostu biurko i suszarka do ubrań. Także wszystko mamy w jednym pokoju tylko tyle że wstawiliśmy polską wersalkę aby jakoś to wyglądało w dzień. Nie wyobrażam sobie tego łoża angielskiego na środku jedynego normalnego pomieszczenia. :P cały czas czekamy za mieszkankiem ehh ciekawe ile to będzie trwało :/ narazie bidduje na stronce. Właśnie ja też trzymam małego często w łóżeczku. Macie jakieś ulubione zabawki..znaczy maluda, które szczególnie go zainteresowały ??? U nas wszystko jest na chwile a największe zainteresowanie wzbudza tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania na dluzej zainteresuje sie zawsze lalkami, a zwlaszcza dlubaniem im w oczach :P Lidzia, dlugo juz czekacie na mieszkanie? Z tym bidowaniem to troche lipa, nie ma u was takich mniejszych housingow na konkretnych dzielnicach? ja w ciazy skladalam do ogolnego housingu tam gdzie sie biduje i do tej pory nie dostalam odpowiedzi a minal juz rok, w malym dzielnicowym housingu dostalismy propozycje mieszkania po 2 tygodniach,a potem czekalismy 4 tyg az skoncza w nim remont. Moze lepiej w takich sprobowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
no my właśnie w tym dużym, ogólnym i musimy biddować. Nie wiem nawet czy coś takiego jest u nas.. Na razie czekamy od listopada, nie pomyślałam wcześniej żeby złożyć :( Jest jakaś konkretna nazwa tych dzielnicowych? Znaczy pod jakim hasłem tego szukać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lidzia nie wiem jak jest tam gdzie mieszkasz, u mnie w Szkocji prawie kazda dzielnica ma swoj housing. Moze wpisz w wyszukiwarke nazwe dzielnicy plus housing association

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie mamusie zapraszam do miejsca w sieci, w którym znajdziecie coś na temat ciąży, porodu, wyprawki, zakupów i urządzaniu domu... www.MartynaG.pl - blogująca mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LidziiaL
Jak tam u Was kobietki? Czy wasze maluchy mają już "chymerki" Mój już zaczyna pokazywać swój ciemny charakterek ;p Doskonale wie co znaczy "nie wolno" ale itak robi swoje a jak mu zabraniam to popada w histerie. A tak ogólnie to pomału zaczynamy przygodę z chodzeniem, wszędzie go pełno ;p Dziś padły dwa słowa ze sobą "mama daj" hehe <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość enna
O jak super Lidzia też czekam na pierwsze świadome słowa,ale pewnie trochę poczekam jeszcze :P Hania ma 10 m i 2 dni, staje na nogach przy meblach, albo wspina sie po mnie, lapie za rece i chce chodzic po mieszkaniu, tak ze ona idzie a ja ją trzymam za raczki. Ogolnie jest bardzo *****iwa i wszedzie jej pelno. Potrafi zrobic papa, podać cześć i przybić piątke, jednak uczenie jej tych wszystkich "rączkowych zabaw" jest bardzo trudne bo ona po prostu nie jest zainteresowana, woli chodzic czy raczkowac. Robic brawo to chyba nigdy jej nie naucze :D Mowi mama,baba, tata, dada i milion roznych innych zlepkow sylab, ale sa to jeszcze nieswiadome slowa. Za to bardzo wyrazne :)krzyczy rano z lozeczka maaaa-maaaa i tu chyba wie ze wola mnie bo nie krzyczy nic innego :P ale to tylko jak cos chce. Hania ma 6 ząbków,4 na górze i na 2 dole. :) Omi, Angela- jak wasze maluszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
hej my jutro konczymy roczek :). Nina jeszcze sama nie chodzi,gada duzo ale po swojemu choc tata to jej ulubione slowo ktore ja rozrozniam. Mamy problem ze skora tzn powychodzily jej czerwone placki na raczkach i brzuchu,skora jest zaczerwieniona ,szorstka i swedzi.Dostalismy krem aveeno od gp i chyba pomaga a juz sie balam ze to AZT.Mysle ze to alergia na jakis produkt tylko jeszcze nie wiem na jaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Ninki! :* Koniecznie wrzuc jakies zdjecia naszej pierwszej jubilatki! Niesamowite jak to szybko zlecialo. Na pierwszej stronie tego wątku jest twoj pierwszy wpis o ciąży, a tu malenstwo ma juz roczek :) Angela,moja Hania tez ma jakies problemy skorne. Ciagle ma na policzkach krostki i zaczerwienienia, mi juz rece opadaja bo nie moge znalezc przyczyny. GP upiera sie ze to egzema, przepisal juz kilka roznych kremow i nic nie pomaga. Raz jest lepiej na buzi, raz gorzej. Wczesniej miala suche placki na ramionach i udach, ale tu pomogla masc sterydowa i codziennie smarowanie zerobase. Ja juz nawet myslalam ze to skaza bialkowa, przez miesiac pila mleko sojowe a poprawy nie bylo :( chyba po prostu musze uwierzyc GP i poczekac az z tego wyrosnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoras z was poleca St. Thomas hospital w Londynie? Ja mam porod na Maj i strasznie nie pewnie sie czuje. Kwietniowki wy juz rodzilyscie wiec jak ktoras tam rodzila to prosze o opinie, bylabym bardzo wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Enna z tego co czytalam to dziewczyny skarza sie ze tu w Uk kazda choroba skory to egzema.Zapisalam sie do grupy na facebook o AZS i jestem przerazona jakie problemy maja te dzieciaczki. Twoja mala tez sie drapie? Nine swedzi skora dzis zjadla cos co jej nie podpasowalo i na raczce plamy znow zrobily sie czerwone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Wyslalam foty na email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale słodka Ninka :) ja jutro cos podesle. Hania sie nie drapie, nie wyglada na to zeby to ja swedzialo. Po prostu czesto ma zaczerwienione policzki a na nich pojawiaja sie kropeczki, szybko sie pojawiaja i szybko znikaja. Nie mam zielonego pojecia co to moze byc :( za tydzien lece do polski i chyba wybiore sie z mala prywatnie do pediatry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi1357
Hej! Wszystkiego dobrego dla Niny! Duso usmiechu i radosci :) Moja Lily ma urodzinki za tydzien. Chodzi jus jakis czas i tez ma 6 zabkow 4 na dole i 2 u gory. Zabardzo nie mowi. Moze czasem da da albo ma ma. Wspolczuje wam z tymi plamkami od alergii. Moj syn mial ale juz od 4 mca. Gp to zawsze mowi, ze egzema i kremy daje. Jeszcze sa syropy w razie jak bardzo swedzi. On w koncu z tego wyrosl ale bylo ciezko. Alergia na mleko, jajko i ziemniaka te trzy najabardziej. Nie dajcie sie gp. A najlepiej sprawdzic w PL przy okazji wizyty . Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, przesiadywałam tu kiedyś długo(mamusia listopad 2013) czy mogę was mamusie prosić o oddanie na mnie głosu? Nie trzeba się nigdzie rejestrować. Oddaj tylko głos na "pogotowie kacowe" Beaty z Krakowa tu http://www.comedycentral.pl/newsy/69246-konku rs-pomysl-na-biznes-glosowanie?video=6ffd0c24b26cbe9bb727 Prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angela1983
Hello jestescie tam? Dziekujemy za zyczonka.Omi buziaczki dla Lily z okazji urodzin Weszlam na poczte Nathan to przystojniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość omi135
Hej dziewczyny jestescie jeszcze? Co u was? Jak dzieciaki? Wybieracie sie do Pl na wakacje albo gdzies indziej? My lecimy namiesiac z dziecmi a maz na tydzien z nami. Moja Lily niestety nie jest aniolkiem jak synus byl. Ona w parku biega jak szalona, nawet nie chce za reke. A zakupy w sklepie i siedzenie w jej wozku to dla niej koszmar :) Pozdrawiam laski j piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×