Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aniaaaaaaaaaaaaaaa

Spalanie kalorii na rowerze

Polecane posty

Gość Aniaaaaaaaaaaaaaaa

Czy to możliwe, że podczas dwugodzinnej stałej jazdy osoba ważąca 90 kg jest w stanie spalić ponad 1000 kcal? Tak mi wychodzi w kalkulatorach spalania kalorii, ale jakoś średnio w to wierzę... Dodam, że lubię szybko jeździć, a na płaskim terenie zawsze wrzucam najwyższy bieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
laska załamujesz ja mam licznik i po 2H szybkiej jazdy pokazuje 300kcal a bardzo intensywnej ponad 400 ale wtedy padam a ważę 30 kg mniej , więc kondycje mam dobrą i jeżdżę prawie codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no ale to jest tez zalezne od wagi - nic dziwnego, ze jak masz 60 kg to spalasz duzo mniej od osoby o wadze 90 kcal....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to fakt ale 1000 kcal niemożliwe, z reguły o ok. 200 więcej ode mnie i zależy od szybkości jazdy najlepiej wskazuje licznik na rowerze mnie czasem tylko 300 pokazuje, jak się wlokę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na rowerze stacionarnym przez 70 min spalam 400kl a moja waga 63kg chce zgubic jeszcze z 8kg to dolaczam teraz do tego diete i jezdze ok 2 h dz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a te 2 godz to z przerwami? ja po 10 minutach jestem juz cala mokra, nie mam nadwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak rano 1h i wieczorem 1h tez na poczatku tak mialam ,czulam ze nie dam rady ale wciagnelam sie i teraz tez ze mnie sie leje pot strumieniem i dobrze bo widac efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to super. taki rower chyba bardziej daje w doope niz jak normalnym sie smiga. ja probowalam krecic u mamy, napalilam sie i tez sobie sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie ze tak i moim zdaniem warto go sobie kupic :) tylko pamietaj na spalanie tluszczu trzeba jezdzic na najmniejszym obciazeniu a na miesni zwiekszac ob.. i celulit ladnie znika , a Ty odchudzasz sie ?czy stosujesz jakas diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jeżdżę na normalnym rowerze, nie takim stacjonarnym, czasem nawet po 3-4 godziny dziennie, z małymi przerwami - woda, światła itp. ale z rowerem mam styczność od dziecka, wiec dla mnie to cos zupelnie naturalnego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ja sie nie odchudzam, ale przydaloby sie pozbyc sie cellulitu wlasnie. nie mam rowerka stacjonarnego ale moja mama ma wiec przez ten czas u niej sobie pokorzystam. tak sie wkrecilam, ze na pewno sobie kupie :) na biegu nr 3 w 10 min. pokazalo mi, ze spalilam 48kcal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"tylko pamietaj na spalanie tluszczu trzeba jezdzic na najmniejszym obciazeniu a na miesni zwiekszac ob.." skąd się wzięła ta miejska legenda, że dziewczynom mogą urosnąć mięśnie, popatrzcie na kolarzy , wjeżdzają na góry na wyskokość 2000 metrów, 2 tys metrów! i jakoś nie widzę, żeby mieli jakieś ogromne mięśnie nóg , jak będziesz jeździć na najmniejszym obciążeniu to będziesz mieć najmniejsze wyniki i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się śmiać chce jak widzę jak ktoś jedzie rowerem na najmniejszym obciążeniu i dosłownie mielą tymi nogami. poza tym myślicie że mięśnie to się tak szybko robią? Gdyby wyrobienie mięśni było takie proste :D A porównaniu z kolarzami jak najbardziej trafne. Popatrzcie np. na Maje włoszczowska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurna czy wy jestescie az tak tepe ,jak bedzie zasuwac na malym obciazeniu to wcale miesni nie wyrzezbi nastepne debile jadowite ,gosciu czy kolarze maja nogi w cellulicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dołącz się DO TEGO!! Czy słyszałeś już, że można zarabiać odchudzając się? TAK!! Przyznam, że zaskoczyło mnie to bardzo, ale istnieje program fitness, który umożliwia nabycie świetnej kondycji i super sylwetki ćwicząc tylko 7 minut 3 razy w tygodniu!!! Brzmi, jak szaleństwo, ale stosuję to już od kilku tygodni i widzę niezwykłe rezultaty. W innym wypadku nie byłoby tego maila! Warto dołączyć się już teraz, bo ta firma startuje oficjalnie w Polsce August 30, 2013 a na rynku są tysiące osób zainteresowanych takich prostym i tanim, a na dodatek rewolucyjnym w podejściu programem. I żeby nie zapomnieć: oni jeszcze płacą prowizję, jeśli polecimy kolejnych użytkowników, więc można mieć to w sumie całkiem za darmo i jeszcze trochę zarobić. Możesz zarejestrować się tutaj: >>>> http://www.7minpolska.com/?id=matiz11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×