Gość gość Napisano Sierpień 12, 2013 chcialabym dostac juz okres bo meczy mnie to napiecie, sennosc i brak koncentracji jeszcze ta niekontrolowana agresja i nieoblizalnosc, jak przyjdzie okres to bedzie lepiej....... Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach