Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Uk juz sie skonczylo

Polecane posty

Gość gość

Nie przyjezdzajcie tutaj! Tu juz nic nie ma! Nie ma pracy, jest robota za grosze, nie bedzie Cie nawet na nic stac! Mowie szczerze, jesli macie wybor celujcie w inne kraje. Tu jest juz za duzo ludzi, za malo pracy, stawki gorsze jak 6 lat temu, a zycie 100 razy drozsze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie tego mowic nie musisz, ja to dawno temu wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie gosc poleca mam lepsze zycie w: teheranie, abudhabi, zimbawe xD a teraz na serio. K.U.R.W.A W CIAGU DWOCH GODZIN WIDZIALEM 15 NOWYCH TEMATOW TAKICH JAK TEN!! O uk! Ogarnijcie troche!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A naiwniacy dalej do Anglii jezdza ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesli mają nędzę w PL to nic nie tracą. Żyłes teraz w PL? Widziałes co się dzieje? K***a znasz ceny prądu,gazu,mieszkan?Uważasz,ze w UK jest gorzej niż w PL? To sobie tam jedź i żyj za 1100 zł i opłacaj wszystko!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tym miesiącu
za 1100? a jak ktoś nie może od miesięcy znaleźć pracy? to ma zdechnąć, bo już ma 40 lat? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się, w Pl jest jeszcze gorzej niz w UK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zyj sobie w UK za 900 funtow w malym pokoiku, jedzac byle co, na nic wiecej Ci nie starczy... Wynajmij mieszkanie, oplac wode, prad, gaz, podatek, media, bilety, jedzenie, ubrania, wakacje... Zesrasz sie za te 900 funtow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
K***a,wiesz jak ludzie żyją w Polsce?! Za 1200 zł gówno mają. Ratuję niektórych to,że mają jeszcze żony/męża pensje,co nie wiele daje,bo 2400 to też żadne pieniądze! Co za nie zrobisz? Gdzie opłaty,jedzenie,ubiór,chemia i inne?! Dla Ciebie się może i skończyło,dla mnie Uk od 1,5 roku jest nowym domem,lepszy światem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ha ha ha ha! A jak w UK ludzie zyja??? Pokoj 2 na 2, smieciowe jedzenie, w domu mieszka po pare osob... Zyc nie umierac? Nawet jakwe dwoje pracuja za 900 funtow i razem maja 1800 mc to nadal jest to wielkie gowno! Nie wynajmiesz mieszkania, nie oplacisz rachunkow, chemi, jedzenia, biletow, wakacji, ubran, nic nie odlozysz... Wiec mi tu glupot nie opowiadaj. Bo zarowno w Polsce jak i w UK trzeba dobrze zarabiac by normalnie zyc, a nie nedzne 900 cuntow czy 1200 zl!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nadiye
Oj tam, da sie, jak sie ma tu w kimś oparcie. Ponadto będąc zatrudnionym na umowie, a nie przez agencję, inaczej zarobisz te nędzne 6,19/h. Na początku jest cięzko,ale z czasem można coś odłożyć. Jak się kto jedynie osłuchał, a zetknięcia nie miał to proszę, niech się nie wypowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak w uk się zyje? Mąż pracuje w firmie remontowej,ja w sklepie. Wynajmujemy dom. Mamy jedno dziecko i uwierz żyje nam się 100 razy lepiej niż w Polsce. Co do sąsiadów to też większą sympatią darzę Anglików,niż jak miałam w Polsce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poczekaj aż jedno straci prace/zdrowie, bo z jednej wypłaty to i w UK się Wam super żyć nie będzie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno lepiej niż w Polsce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak lepiej niz w Polsce, tylko najpierw trzeba znalexc tutaj prace, a teraz nawet do najprostszej chca znajomosci jezyka i referencji. Wielu sie wydaje, zanim tu przyjada, ze jakos to bedzie, ze wystarczy, ze beda mowic glosno i wyraznie, to kazdy ich zrozumie :D a potem kobieta w sklepie mowi do niech "take a bag" i panika, bo nie wiedza, co ona do nich powiedziala i co oni maja odpowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk sie skończyło, tak więc zapraszamy do polski kraju pracy i dobrobytu... Chyba posmiertnego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy mi się zdaje, czy te wszystkie tematy zakłada jeden i ten sam frustrat, któremu nie wyszło albo zającuje na taśmie w fabryce i boi się, że inni przyjadą i go wygryzą z lukratywnej posady :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ten co bez języka, pieniędzy i informacji gdzie będzie mieszkać i pracować pojechał do uk i nie miał na bilet powrotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale czemu ktos sie dziwi, ze w UK do wiekszosci/kazdej pracy wymagany jest jezyk i referencje? Tak bylo tu zawsze! Poza tym to kraj anglojezyczny, wiec to tak, jakby ktos byl zdziwiony, ze w Polsce po polsku trzeba mowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie znałam. Siedze tu 4 lata i się nauczyłam,więc milcz. Nic nie trzeba,dla chcącego nic trudnego! Pajacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 lata temu to bylo inaczej. Teraz WSZEDZIE nawet na zmywak i szmate za 6.19 brutto musisz znac jezyk, miec doswiadczenie i referencje wiec to Ty nie pajacuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sa ludzie ktorzy nigdzie sobie nie radza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uk to dno od kilku lat. Do 2010 jeszcze jakos tu sie zylo a potem to juz nedza drogie mieszkania i pelno holoty. Teraz PL bardziej sie oplaca nawet w gazecie pisali ostatnio o angolu co pracuje w londynie i mieszka w gdansku bo taniej samolotem niz wynajac jakies goowno w uk. Haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca za 20k za 35h tygodniowo bez nadgodzin rocznie leży na ulicy. Wystarczy mieć mózg i nie być zasciankowym polaczkiem na zarobkowym wyjeździe który ani me ani be po angielsku. Polaczki wiesniaczki. Zostanę w Polsce bo tam wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyjedź do innego kraju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mało zarabiasz to wszędzie masz przesrane Rumuni i Bułgarzy sobie chwalą UK :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha 20k a wydasz 17k na zycie. No faktycznie raj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20k to jest dużo? W sumie nic mnie już nie zdziwi, kiedyś jakaś laska w autobusie się podniecala że jej Mariusz dostał podwyżkę i teraz będzie zarabiał AŻ 17k. Nie chcę nawet wiedzieć ile zarabiał wcześniej czy ile ona (jeśli w ogóle) zarabiała. 17k w Londynie to jest ok na part time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My Brytyjczycy nie podejmujemy pracy za mniej niż 3.500£/mc. Wszystko poniżej wystarczy dla Polaków bo u nich jest tak tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×