Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama wawa

Przedszkole Warszawa

Polecane posty

Gość gość
Udało się, już dwa miesiące minęły jak z płatka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje dziecko od zeszłego roku chodzi do niepublicznego przedszkola www.niezapominajka.net.pl, które znajduje się na Mokotowie. Przedszkole jest bardzo dobrze prowadzone, więc polecam wam się do niego zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Akademię Rozwoju Malucha, mają sporo zajęć z angielskiego dla dzieciaków w formie zabawy, panie miłe i kompetentne, dziecko zadowolone i z chęcią chodzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj a gdzie jest to przedszkole? i jak cenowo? szukam czegoś dla mojej córki i już kompletnie nie wiem gdzie ją zapisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ARM na Gocławiu, cenowo wychodzi ok, jak masz drugie dziecko u nich to dostajesz 20% zniżki.Fajne miejsce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest między Nowym Dworem a Wawą przedszkole w Kaliszkach, dokładny adres jest na gumisiowe-przedszkole.pl. Zapisywałam tutaj córkę jakiś czas temu i jestem pełna podziwu dla tego jak profesjonalnie wszystko tutaj działa. Jedzenie jest smaczne, w uczciwych porcjach, dziecko mi głodne nie chodzi, świetne warunki do zabawy na dworze, ogromny płac zabaw wśród zieleni zdala od spalin, dużo zajęć dodatkowych, a cenowo jak się porówna z tym ile sobie życzą przedszkola w samej Warszawie to nie wychodzi tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No pewnie nie wychodzi źle cenowo, ale czasowo różnie biorąc pod uwagę korki w samej Warszawie i na wjazdach/wyjazdach. Jak ktoś mieszka bliżej centrum to zanim dowiezie dzieciaka do szkoły i potem do pracy dojedzie to się zejdzie parę godzin. Dlatego ja zapisałam syna do akademii rozwoju malucha, mam je pod nosem właściwie, bo sobie cenię swój czas. A że się dobrze dziećmi zajmują, to jestem podwójnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Pradze Płd to polecam akademie rozwoju malucha. Jesteśmy zadowoleni bardzo i z zajęć i z opieki nad dziećmi, Ola chodzi chętnie rano do przedszkola i to jest dla mnie też miarą czy jest faktycznie dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Już kilka osób widzę poleciło tą Akademie, gdzie to jest dokładnie? Może bym się przeszła zobaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Gocławiu, Jana Nowaka-Jeziorańskiego 46. Polecam się przejść, zobaczyć, porozmawiać z osobami które tam pracują. Ja nie mam zastrzeżeń, miłe miejsce bardzo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlk22
My myśleliśmy z mężem nad przedszkolem http://www.skarbusie.pl/ , podobno bardzo nowoczesne z wykwalifikowanym podejściem do dzieci, jak wy zapatrujecie się na takie prywatne przedszkola? Ja bardzo chciałabym, by moja córka trafiła w najlepsze miejsce w Warszawie, by dzieci jak i kadra przedszkola była przyjaźnie nastawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majaulaszek
tequesta jest bardzo dobra, międzynarodowe dwujęzyczne przedszkole. Bardzo dobrze się tam zajmują dziećmi, wiem, bo widze efekty u swojego synka. Dużo ciekawych ofert zajęć mają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od siebie polecę Akademię Rozwoju Malucha. Mają dobre podejście do dzieci:) uczą angielskiego, a to ważne u dzieci:) potem im będzie łatwiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na co patrzycie przy wyborze? Bo ja np. patrzyłam na języki obce, renomę, ale też na jedzenie. Np. dobrze żeby był katering ze Smakusia, bo akurat wiem że ta firma jest sprawdzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zwracałam uwagę na języki właśnie, zajęcia dodatkowe, na zaangażowanie zespołu, bo w końcu mają kontakt z dziećmi i maluchy przebywają z nimi cały dzień. Patrząc na to wszystko wybrałam Tequestę, bo mają ciekawą ofertę językową - angielski i hiszpański, sporo zajęć dodatkowych, jest też logopeda, pedagog... Jesteśmy bardzo zadowoleni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córka też poszła do Tequesty. W wyborze pomogły mi fora:) szukałam fajnego językowego przedszkola, jeden niewypał już za nami więc szukałam bardzo ostrożnie. Ale się udało, córka zadowolona nareszcie i ja spokojniejsza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na języki - dobrze żeby były dwa. Kuchnia czy katering? Katering - wspomniany wcześniej Smakuś jest podobno najlepszy w Wwie. Przejrzyj ogólnie opinie i coś się znajdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.09.28 Gdzie jest to przedszkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na ulicy Hynka w Warszawskiej dzielnicy Włochy znajduje się świetne przedszkole. Polecam wam zapoznać się z ofertą www.przedszkole-promyk.pl W przedszkolu tym dbają o wszystkie dzieci i tworzą im bardzo przyjazną atmosferę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo dobre przedszkole znajduje się na Warszawskim Służewie. Chodzi mi dokładnie o przedszkole www.niezapominajka.net.pl Moja córka tam chodzi i uwielbia to miejsce. Polecam wszystkim mamom się nad tym zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

W Wesołej dobre przedszkole to Robuś. Mieści się w bezpiecznej i cichej okolicy, mają tam małe liczebnie grupy, dobra kadrę, fajne warunki lokalowe a same zajęcia są ciekawe i dostosowane do indywidualnych możliwości i tempa rozwoju dziecka. Bardzo jesteśmy z tego przedszkola zadowoleni, nasza córeczka bardzo lubi tam chodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Świetne warunki pod względem czysto infrastrukturalnym mają na pewno w Gumisiowym Przedszkolu przy parku Kampinoskim. Na stronie gumisiowe-przedszkole.pl jest do nich kontakt. Duży plac zabaw, wkoło zielono, świeże powietrze (nie to co mieście), wszystko oczywiście ogrodzone. Moi synowi tutaj chodzą do przedszkola i są bardzo zadowoleni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasiaP

A znacie przedszkole Tequesta? Mają dwie placówki, na Żoliborzu i na Mokotowie. Dziecko mojej siostry tam chodzi i są bardzo zadowoleni z wyboru. Mają tam angielski i hiszpański z native'ami 🙂  Oprócz tego jest dużo zajęć dodatkowych, m.in. z logopedą i psychologiem 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MaryśkaBecia

O, Kasia, a możesz coś więcej o tym przedszkolu Tequesta napisać? Bo już jesteś kolejną osobą, która poleca, sąsiadka też córkę tam rok temu posłała i jest bardzo zadowolona 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dana

Ja mogę polecić przedszkole Pomarańczowa Ciuchcia na Bemowie. Bardzo fajna miejscówka, dzieciaki bardzo zadowolone, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata

Jak na Mokotowie to Raz Dwa Trzy My – bardzo fajne przedszkole. Siostry córeczka tam właśnie chodzi, ja czasem ją odbieram, więc znam przedszkole nie tylko z opowieści, ale i osobiście. Podoba mi się, że jest tam nacisk na samodzielny rozwój dziecka, mają ciekawe zajęcia, świetne panie opiekunki. To po prostu fajne przedszkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×