Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samajedna

SAMOTNOŚĆ

Polecane posty

Gość gość
i fajnie w alkoholu szukać ukojenia? oby nie wpaść w nałóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech ortograficzna Ci to potwierdzi bo ta to juz z flaszka idzie spac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
He he, do alkoholizmu to nam jeszcze daleko. Winko jest po to, żeby dawało przyjemność, nie szukajcie goście tu jakiegoś drugiego dna. I zachowajcie swoje personalne uwagi dla siebie, Nie podpisawszy się nie istniejecie, proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samajedna,jakby tak wszyscy wszystko zachowywali dla sibie to nikt by nie rozmawiał a ludzie przestaliby sie rozwijac,nie było by wymiany zdan ,ani wiedzy,chcesz zacofania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre wino jest jak halny, wzmaga poped seksualny, nic nie dziala tak kojaco, jak browarek na stojąco, tylko piwo chroni każdego, od zepsucia moralnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
Kto posiada wino i majątek nigdy nie będzie samotny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto posiada tylko wino i majatek jest Skruczem z powiesci Dicensa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TWA w pomarańczy_
po pierwsze Scrooge. po drugie Dickens jak już bierzesz się za poprawianie rób to porządnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pouczaj,bo to nie jest kulturalne,a moze cos na temat tresc***owiesz???bo tu o własnie tesc chodziło a nie jak sie co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty ile masz lat????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mkkaaffee
Nieładnie odpowiadać pytaniem na pytanie. Więcej kultury poproszę. Gość - ile masz lat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie mam lat.dalekowschodnie kultury licza czas zycia ilościa oddechów,wiec nie rozumiem pytania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest c**przykro ,ze nie rozumiesz tego co napisałem???ze nie masz wiedzy tak szerokiej??ze myslisz prostolinijnie,i ze oczekujesz a jak nie nie otrzymasz to wymyslasz obrazliwe tresci???wstydz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest c**przykro ,ze nie rozumiesz tego co napisałem???ze nie masz wiedzy tak szerokiej??ze myslisz prostolinijnie,i ze oczekujesz a jak nie nie otrzymasz to wymyslasz obrazliwe tresci???wstydz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie jest c**przykro ,ze nie rozumiesz tego co napisałem???ze nie masz wiedzy tak szerokiej??ze myslisz prostolinijnie,i ze oczekujesz a jak nie nie otrzymasz to wymyslasz obrazliwe tresci???wstydz sie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ile się naoddychałeś do tej pory?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Witam wszystkich 🖐️ Dzisiejszy dzień zapowiada się cięzko, nie czujemy się z koleżanką najlepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Winna balanga daje niemiłe skutki dziś ? Samajedna wiesz czego C***otrzeba ...przede wszystkim nawodnienia, uzupełnienia minerałów i odpoczynku...więc kierunek kuchnia, przygotuj świeżo wyciskany sok owocowy i do wyra...trzeba wypocić winne resztki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samajedna Alkohol jest dobry w małej ilości i służy zdrowiu. W dużej ilości niestety szkodzi i dzisiaj masz tego efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
No to zrobiłam sobie mały spacerek do pobliskiego sklepu i trochę mi lepiej. Teraz bedę się nawadniać i odpoczywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
H eh ,nie trzeba było tyle chlać,alkohol to nic dobrego i łatwo wpasc w jego sidła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samajedna
Dzięki TWA :) Pogniję sobie z przyjemnością :) A goście z radami typu "nie trzeba było" powinni wrzucić trochę na luz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samajedna ...a jak się wygnijesz, to idź kupić czerwone majtki :D tylko nie odrywaj metki... kiedy włożysz je na sylwestra i wsadzisz banknocik...przyniosą to na co liczysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz Adaś-Debiluś, głupi jest jak świnia rozumek malutki, choć łeb ma jak dynia. Adunia-szmatunia, prześcieradło stare. mówisz ''daj mi wody'', daje ci zegarek. Adaś imię męskie, lecz Adaś to baba. Spójż na jego włosy!!! Mordę ma jak żaba..... Ciągle się maluje i włoski poprawia, przypomina krowę, lub zdechłego pawia. Jego głos o dreszcze ciągle nas przyprawia.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc2
No,nareszcie ktos go dojechał. u ha ha ha super pasuje do niego.:):):):):) Dziewczyny,alkohol w małych ilościach jest ok.Ja np.mam problem bo jestem od niedawna alergikiem i w swieta napiłam sie piwa ciemnego Portera no moze dwa malenkie łyczki.W momencie dostałam takiego uczulenia na twarzy,swedzenie skory i wypryski.Szok.Po wapnie przeszło ale jak tu żyć:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×