Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy to normalne

Polecane posty

Gość gość

Dla mojego faceta, wkrótce narzeczonego ważniejszy jest jego brat, zona i chrzesniak. Co zrobić w takiej sytuacja? Czy to jest normalne? Jak to zmienić? Czuje się przez to odrzucona. :/ Proszę o jakieś rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl38
Witam bardzo serdecznie powiedziałas Jemu ze Tobie to przeszkadza i czujesz sie niezrecznie musicie o tym szczerze porozmawiac mozna miec czas dla Rodziny ale Osoby ,która sie kocha nie mozna zaniedbywac Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nienormalne. Zwykle kobieta jest na 5-8 miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz wiele razy o tym rozmawialiśmy. Zapewnia mnie, ze tak nie jest, ale ja wiem swoje. Powtarza, ze nie da mi juz więcej powodu, żebym myślała o tym w ten sposób, ale to się notorycznie powtarza. Cały czas o nich rozmawia, opowiada. Bardzo często ich odwiedza, niekiedy zapominając wtedy o moim istnieniu. Czuje, że żyje w ich cieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl38
Moge zapytac długo juz jestesxie razem i czy ta sytuacja była juz na poczatku jak sie poznaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Badyl38
Moge zapytac długo juz jestesxie razem i czy ta sytuacja była juz na poczatku jak sie poznaliście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy ze sobą rok i planujemy ślub. Wkrótce mamy się zareczac. Ta sytuacja występuje od samego początku, nawet na pierwszej randce zagaił temat o swoim bracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A poznaliśmy się przez wspolna koleżankę. Co radzisz w takiej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×