Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

naprawde silny

Polecane posty

Gość gość

Poradzcie mi dziewczyny naprawde skuteczny srodek do wc mieszkam w takiej dzielnicy gdzie muszle trzeba czyscic 2x dziennie . Wyjechalam w delegacje na 2tyg a moj mezus wyczyscil wszystko przed przyjazdem ale z ubikacja nie dal rady ocet nie dziala i nje namawiajcie mnie na towary z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stary poczciwy Tytan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konia z rzedem
wymien kibel po sraniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo wiecie mieszkam w takiej kamienicy przy ul. ćwiartki 3/4 z prywatną publiczną toaleta i wszystkie żule z dzielni tu sie zalatwiaja. juz nie wiem co robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ostatnia wypowiedz to podszyw tytana mialam i nie sprawdza sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spróbuj PIKASAT marka (producent) VOIGT dobry też jest BRUDPUR- jako środek do sprzątania np. wycierania podłóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kup sprej do mycia łazienek W5 z Lidla w zasadzie powinien być do mycia umywalek, wanien itp., ale ja nim także spryskuję sedes, idealnie rozpuszcza kamień, rdzę, osady sprej kosztuje ok 5-6 zł, jest wydajny jeśliby nie było spreju do łazienek, kup ten do mycia kabin prysznicowych, działa tak samo to najskuteczniejszy środek który znam i nie ma zapachu który powala z nóg spryskaj, zostaw na muszli na 15 minut, wyszoruj szczotką, powinien dać radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×