Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oszalala i spragniona

szaleje bez seksu

Polecane posty

Gość oszalala i spragniona

Mam 25 lat, jakoś tak się zdarzyło w moim życiu, że zawsze ktoś był obok. Pół roku temu rozstałam się z chłopakiem i od tego czasu nic :( Wiem, że może to jest niedługo, ale ja zawsze miałam duży temperament. Tylko, że teraz to mnie wykańcza :( Myślę non stop o seksie, fantazjuje o wszystkim co się rusza, masturbuje się codziennie, ale brakuje mi drugiego człowieka, jego ciepła, ciała. Nie chce się umawiać na seks przez internet, ani iść do łózka z byle kim. Tylko, że już tego nie wytrzymuje :( Drogie panie, jak sobie radzicie z samotnością i brakiem seksu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
Moge dotrzymać ci towarzystwa:-) Oczywiście pisząc:-) Hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest trudno... też czasami mam wrażenie że eksploduję a Jemu wystarcza np. raz w miesiącu lub rzadziej nie pociągam Go czy może ma inną ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Brak seksu w związku to tez przykra sprawa, ja mam taki temperament, że zwykle faceci wymiękali :o W każdym razie wiem jak to jest słyszeć- nie mam ochoty, jestem zmęczony itd :( Boje się, że już nigdy nikogo nie poznam, bo jak? Pracuje, ucze się, rzadko kiedy wychodzę. Boję się internetowych znajomości, tak samo tych zawieranych w pubach, klubach itd. Chyba zainwestuje w jakiś super wypasiony wibrator :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
Może popiszemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Recio2, pewnie. Moze masz dla mnie jakas rade? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezczyzna zwykły myślący łbem
Ja myślę że piszesz dość ciekawie, niegłupio, z polotem... a taka inteligenta kobieta... ma też pewien dystans do siebie? Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
A szukasz następnego wybranka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
mezczyzna, dziękuję. Dystans chyba mam i dużą świadomość siebie. Lubię seks ale nic na siłe. Chciałabym tylko znaleźć sposób, żeby o tym ciągle nie myśleć :o Recio2, rozglądam się :p Niektórzy przez wiele lat nie mogą znaleźć partnera, a ja już po 6 miesiącach wariuje :o Może coś ze mną nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Recio2
To z facetami jest coś nie tak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Ludzie mają różne potrzeby i uogólnianie w tej kwestii bywa krzywdzące. Mnie mój temperament męczy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że to całkiem normalne z Twojej strony. jesteś młodą i zdrową dziewczyną, która potrzebuje jak każdy inny bliskości drugiego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Tyle, że czy normalna kobieta masturbuje się 5 razy dziennie? A ja po prostu czuję jalby mnie hormony miały wysadzić od środka... Kojarzy mi się już praktycznie wszystko, podniecają rośliny, czy meble. Z dnia na dzień jest coraz gorzej, ja zaczynam się swojej seksualności bać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mates25
To normalne, że potrzebujesz seksu, jak kazda zdrowa kobieta, głowa do góry, na pewno kogoś sobie znajdziesz :) A póki co, jeśli czujesz się samotna i nie masz z kim o tym pogadać to chętnie pomogę, może jakaś wspólna masturbacja na skype, albo możemy trochę pofantazjować itp, zawsze to coś ciekawszego z drugą osobą :) Co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Właściwie miło byłoby z kimś o tym popisać, wyładować emocje... Spotkamy się na mejlu czy GG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
poprzedni wpis to podszyw, mebli jeszcze nie gwałcę :p Mates, może to dobry pomysł. Zastanawiam się czy nie umówić się na seks przez internet. Tylko boję sie, że będę potem żałować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak tu łatwo rozwiązać problem... a co z szacunkiem i godnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a skad jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mates25
Jasne :) Podam swoje gg, zaraz napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maraqli
Nie musisz od razu umawiać się na seks-spotkanie. Możesz nieco rozładowć się przez seks kamerkę czy cyberseks ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mates25
Hm, może na początek coś ze sobą pogadamy? Seks przez internet w sensie fantazjowanie, jakieś fotki, kamerka, to tylko taki dodatek do masturbacji, trochę interakcji z drugim człowiekiem, może to być podniecające urozmaicenie:) A umówić się na seks w rzeczywistości przez internet? Można, ale to zawsze ryzyko. Napisz gg chętnie pogadam, co Ty na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bawoof
Ja też chce gg:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
napisałam tylko, ze nad tym myslalam i nie w kontekście Twojej odpowiedzi, tylko ogólnie. Wbrew pozorom jestem raczej nieśmiałą osobą, zresztą boję się że mogłabym trafić na kogoś kto chce mi zrobic krzywdę. Post z 17:30 nie jest moj. Nie mam już gg, moge podac maila którego od jakiegoś czasu nie uzywałam. To wydaje mi sie bezpieczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
Heh, też podobnie się czuję. Nie spotykam się ostatnio z żadną dziewczyną i coraz częściej myślę o seksie i bliskości ciała. Rozmowy na czacie i dzielenie się fantazjami mogą pomóc, osobiście bardzo to lubię. Co do umawiania się przez internet to raczej trzeba być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam ten sam problem
oszalała, też jestem chętny pogadać z tobą jak byś chciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mates25
Ok podaj maila, ja też chcę wszystko anonimowo, luzik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Dobrze, napalona.mokra.c*peczka@onet.pl Oczywiście bez cenzury, którą nakłada forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
prosze bardzo panowie: cerbera-89@wp.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
17:55 podszyw :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszalala i spragniona
Ja nie wiem, co ludzi tak podnieca w tych podszywach? Taka super zabawa? Phi...Ja mam prawdziwy problem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×