Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czeka mnie rozwód

Polecane posty

Gość gość

Czy po rozwodzie ułożyliście sobie na nowo życie i czy jesteście teraz szczęśliwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie jestem Jane
jesli mam do wyboru hodowanie wrzoda na d***e lub pozbycie sie go.. wole siedziec na dwoch pol_d*pkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co masz na mysli z tym ulozeniem sobie zycia na nowo?jak mniemam chodziło ci o nowa milosc mysle ze niektorzy sobie ulozyli inni nie a ja jak narazie ciesze sie wolnosci i tym ze jestem sama,odpoczywam psychicznie i nie rozgladam sie na sile za zadnym facetem,na dzien dzisiejszy interesuje mnie tylko i wylacznie niezobowiazujacy zwiazek,czyli bez nadmiernego angazowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i jasne ze ulozylam sobie zycie po 30-stce, a czemu by nie ? i wyjechalam za granice samiusienka do rodziny do gotowania i sprzatania,po 3-latkach pracy w jednym domu bylam juz troche "dorobiona" stanelam na nogi jak to sie mawia,dawalam i czytalam ogloszenia matrymonialne, szukalam i dosc szybko sie znalazl ten ktorego szukalam, z mieszkaniem i fajna "fura" przyjechal do mnie - tam gdzie pracowalam i ... po paru dniach spakowalam manatki mowiac ze musze jechac pilnie do polski a pojechalismy do niego,zreszta nie daleko - hee he he ,fajnie bylo, znalazl mi prace - tez w domu i minelo 15-cie lat jak jestesmy razem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×