Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tamtaramtammmmmmmmmmmmmmm

Współczesna singielka

Polecane posty

Gość Diabelski
Opowiadań jeszcze nie pisałem, ale jakieś podniecające teksty chętnie ci powysyłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
"Tamtaramku..." rozczulasz mnie Miszczu :) Tak, zapytałam bo masz dwa słowa z jej piosenki i się zastanawiam czy to aby nie przypadek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Tak o stopkę. Nie wiem czy właśnie nie złamię regulaminu i czy się załączy link... W razie czego jak wpiszesz Maria Peszek, piosenka sms, to znajdziesz :) No właśnie, z linkiem nie chce wysłać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Mają zabezpieczenia. Z regulaminu akurat poszydziłam nieco ale mają jakieś zabezpieczenie antyspamowe. Ale jak wpiszesz to znajdziesz. To nie jest jej najlepsza piosenka wg mnie ale zawsze przykład.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD Reporterka
Taa "kwadratura koła" i Maria Peszek:-o...a Stradivarius kojarzy Ci się z nazwą sklepu odzieżowego? No dobra, wybacz...ja to jednak mam wysokie wymagania :(🖐️ Odnalezienia szczęścia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
No tak, teraz zostanę zlinczowana za nie takie skojarzenia :P Cóż, nie zamierzam się tłumaczyć. Uciekaj, Reporterko, bo jeszcze ma głupota Cię zaleje. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DD nie wiem dlaczego ale odebrałem te "wysokie wymagania" jako policzek:P Szczęście, jak sama nazwa wskazuje jest nieosiągalne tylko przypadkowe:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD Reporterka
Nie zostaniesz za nic zlinczowana, masz prawo zamieszczać dowolne treści (zgodne z regulaminem) i kojarzyć jak Ci się tylko podoba. Bywam sarkastyczna i mam tego świadomość ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Odebrałeś to tak, jak miałeś odebrać. To miał być policzek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Miszczu, widzę że lubisz filozofować :) No to trafiła kosa na kamień :P Szczęście... przypadkowe? Hmmm... można tak na nie patrzeć. Ale to chyba zależy co to właściwie znaczy dla każdego z nas... Nie musi być przypadkowe :P Reporterko, jeśli to miały być przeprosiny to zostają przyjęte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DD Reporterka
Regulamin pozwala utrzymać porządek 😴🖐️ Inaczej byście mi tu burdel zrobiły...siostry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZAcznijmy od tego, że szczęście to nie żaden stan tylko wyobrażenie stanu przy spełnieniu określonych warunków. Tak to funkcjonuje Niestety najczęściej nasze przewidywania co do naszego samopoczucia po ich spełnieniu mijaja się ze stanem faktycznym. Nie spotkasz wielu ludzi, którzy szczerze przyznaja, że są szczęsliwi...Owszem....Jacyś heroiniści być może. Nie ma co filozofowac bo już wszystko na ten temat powiedziano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Ależ "ja tu widzę niezły burdel", wystarczy dobrze się rozejrzeć... To nieuniknione na kafe :P Chyba lubisz reporterko przejmować odpowiedzialność, hmmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To takie oszustwo natury, które trzyma nas przy zyciu. Szczęście jest nużące na dłuższą metę przy załozeniu, ze nie jest jakąs patologicza przyjemnościa polegającą na samoumęczaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Ech, skasowało mi wiadomość, buuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, skasowało mi wiadomość, buuu xxx a widzisz:p pewnie chciałaś wysłać zastrzeżone regulaminem treści :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
To, co piszesz o podejściu większości ludzi do szczęścia to prawda. Ale gdyby zmienić podejście? Uniezależnić szczęście od warunków zewnętrznych? Nigdy nie jest tak, że wszystko zostało już powiedziane. To by znaczyło, że przestaliśmy się rozwijać, wrrr.. zgroza. Nigdy nie wiadomo, kto i co jeszcze wymyśli. Widzę to nieco inaczej. Brak poczucia szczęścia umożliwia nam jego odczuwanie w chwilach szczęścia (kontrast).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamtaramtammm
Pofilozofowałam zanadto ale już tego nie odtworzę. Miszczu, wkładam kij w mrowisko (lubię tak), nie przejmuj się zanadto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idlatego mówienieo szczęściu jako oczymś do czego trzeba dążyć (celu) to nieporozumienie. Szczęście to informacja i tyle. Uczucie, które pojawia się np gdy unikniemy smierci jakimścudem. Nie znaczy to, że trzeba non stop bezsensownie ryzykować życiem w imię szczęścia;) Oczywiście możemy rozpatrywać szczęście jako realizację celów społecznych jakimi są założenie rodziny, pozycja, pieniądze. Ale tak naprawdę to nie jest szczęście tylko duma, zagłuszonylęk ew święty spokój (rzadko) Mamednotakie marzenie, które spełnione uszczęśliwiłby mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×