Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wisnia0606

3 miesięczny niemowlak nie najada się

Polecane posty

Gość wisnia0606

Moja corcia ma 3,5miesiaca. przez1,5miesiaca przytyla tylko 600deko a powinna conajmniej 1,5kg lekarka kazala czesciej dostawiac ja do piersi i tez tak robilam ale niestety zaczely sie problemy w nocy predzej spala 6-7godzin w nocy teraz budzi sie co 1-2godz, tesciowa poradzila dokarmiac kaszka i tak zrobilam na noc i przespala 5godzin. bylam dzis u learza i przytyla 500 w 2 tygodnie i nie wiem czy to od kaszek czy mojego mleka. na dodatek mala chyba zaczyna zabowac bo slini sue wpycha do buzi palce i czasem coraz czesciej przygryza mi piers. lekarka zabronila podawania kaszki i dawac mam modyfikowane mleko po piersi tylo ze corka po dwoch piersiachjuz sie najada tylko na krotko wiecpewnie mam malo wartosciowe mleko i nie chce pic go a z butelki nie ma szans bo gryzie smoczekplacze wyrywa sie a kaszke ladnie jadla. co mam robic bo lekarka to stara jaas pewnie 30lat temu dzieci chowala moze ktoras z was miala podobnie? pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz jej dawac mm bo z poersi sie nie najada. Mialam ten sam problem i tylko mm pomoglo. Na kaszki to za wczesnie dla niej jeszcże. Dawaj jej co 3 godziny mm. Wkoncu sie do burli przyzwyczai

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze smoczek od butelki jej nie odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kup butelke natural bo moj syn pomimo ze piersi nie zaznal toleruje tylko te butelki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozwódkaaaa
przypominają mi się moi doradcy... wszyscy najmądrzejsi i duzo ich było... i wszyscy sie mylili :)))))))))))))) moje głodne dziecko się własnie przejadało i w wieku 2 lat przerastał 4 latków. Uspokój się i sama się domyslisz wszystkiego. Nie bądż nadgorliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmień ''lekarkę'' :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×