Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość burlak

jestem w rozpaczy

Polecane posty

Gość burlak

jestem słowakiem, i moja dziewczyna była polką. bardzo ją kochałem, i niestety rozstaliśmy się przez głupoty. chodziło o takie banalności, o których nawet nie chcę rozmawiac. nigdy nie pisałem na podeobne forum, jestem niewidomy. może sporo ludzi robię sobię tutaj żarty, i ja też mam pewne poczucie humoru, ale nie żartował bym z takich rzeczy. staram się tłumaczyc książ,ki z polskiego języka na słowacki, uwielbiam książki stephena kinga. szukam kogoś, kto by po prostu chciał ze mną porozmawiac, i mogę dac kontakt na skypa, ten jest kikimora6662. każdy, kto na tym forum jest, i przeczyta ten temat może o mnie pomyślec, że jestem dziwny. ale ja po prostu jestem tylko w sytuacji, która jest rozpaczliwa. nie mam znajomych, i nie mam przyjaciół. mój post może zobaczyc także moja była dziewczyna, i może się tutaj naśmiewac ze mnie. ale ja szukam tylko kogoś, kto w koncu mnie dowartościuje, doceni mnie, i kto mnie chociaż trochę polubi. mi samemu przychodzi ten post głupi, i nigdy bym nie napisał na to forum. ale sytuacja rodzinna, i sytuacja z dziewczyną mnie zmusza do tego. pomóżcie mi, proszę, lubię język polski, i wierzę, że jeszcze nawet mili ludzie istnieją. nick na skype jest kikimora6662, i mail jest kolenove@mail.t-com.sk. może to, że tutaj napisałem było głupie, i będą głupie wiadomości. ale proszę, pomóżcie mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×