Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zonaaaaonaaaa

Co zrobic z takim mezem

Polecane posty

Gość zonaaaaonaaaa

Wczoraj moj maz wyszedl na urodziny z do kolegi z pracy, mowil ze bedzie w domu miedzy 23-24ta a wrocil o 5rano ! Jeszcze spi a mi wogule nie chce sie z nim gadac. Jak powinnam postapic i sie zachowac ? Co byscie zrobily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
Dodam ze raczej siedzi w domu, raz na jakis czas na piwo wyskoczy na 2-3h ale to co wczoraj pokazal przebilo wszystko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
dzwonil do mnie kolo 24tej i pytal czy moze zostac jeszcze troch , to mu powiedzialam aby mnie nie pytal bo mamusia jego nie jestem i ze sam powinien miec swoj rozum ... no i wrocil o 5 rano !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wyboru masz: a) foch i nie odzywanie się b) awantura a w gratisie brak seksu przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mu k***a spokoj. No koniec swiata ze wyszedl i sie zabawil. Niech siedzie z toba caly dzien k***a najlepiej i sie nudzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościówa32
Ja nic. Oboje z mężem wychodzimy i razem i osobno i nie wyobrażam sobie kłócić się przez to. Jak idę gdzieś z koleżankami to o godz 23 nie przepraszam grzecznie bo muszę wrócić do domu tylko jestem tyle ile trwa dobra zabawa, nawet i do rana. Bez przesady, człowiek potrzebuje się czasem rozerwać i zresetować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paatkaa
Daj facetowi żyć, podąsaj się trochę, żeby pokazać, że Ci sie jego zachowanie nie spodobało. Raz mu się zdarzyło, daj chłopowi żyć, zwłaszcza jeśli zawsze siedzi przy Tobie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem w czym widzisz problem??? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
juz sama nie wiem , mysle ze mu to bedzie na reke jak to przemilcze i bedzie mial spokuj a z drugiej strony nie chce mi sie z nim nawet gadac... juz mi chyba wszystko jedno jesli o niego chodzi. co wy byscie zrobily ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
tylko ze my nie mieszkamy w pl a tutaj wszystkie knajpy sa zamykane o 2giej w nocy a on wlasnie do knajpy poszedl czyli potem musial jeszcze na domowke isc zamiast do domu wrocic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale po co foch,szkoda zycia op*****l porządny i jakies warunki postaw,jesli jeszcze raz taki nr to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
i wlasnie w tym widze problem, normalny czlowiek po imprezie wraca do domu a nie szuka jeszcze po imprezie wrazen bo mu malo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale sama kazalas mu zdecydowac to zdecydowal :) ja bym powiedziala, ze ma wracac jak dzwonil...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrocil o 5. Straszne rzeczy. Normalnie tragedia. Moze nie chcial do wieczni3 skwaszonej kwoki wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
Wiesz co akurat wczoraj pracowalam do pozna to po pierwsze , po drugie mam malutkie dziecko w domu a po trzecie ja to rozumiem ze mozna wyjsc i sie zabawic ale chyba sa jakies granice ????? !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja nienawidze takich nudziar ktore uwazaja ze po slubie i dzieciaku sie tylko siedzi w domu i zamula. Szkoda mi twojego meza... Daj mu pozyc troche i sie rozerwac. Siedzenue z toba i dzieckiem w domu jest NUDNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie przyzwoita godzina. Przestan sie dasac nadeta kwoko. Lepiej civsie zrobi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Knajpe zamykaja o 2 ale do tej 2:30 ludzie sie zasiedza, moze zamkneli o 2:30 to siedzieli do 3. Potem wiekszosc ludzi idzie zrec do najblizszego fast foodu ktory juz zamykaja o 3:30 - 4 i tam impreza trwa dalej - juz bez alkoholu ale ludzie siedza i siedza. Tak wiec z fast fooda wyszedl o tej 4 zalozmy i zanim sie rozstal z kumplami to wrocil o 5. To prawdopodobny scenariusz nie musial isc na domowke. ... Co ja bym zrobila? Wydarla bym sie na niego ze jest doroslym facetem, mezem i ojcem i ze nad ranem mogl sobie wracac za kawalerskich czasow a nie teraz jak ma rodzine lazic nie wiadomo gdzie. Wkurzylabym sie... Ale rownie szybko by mi przeszlo :D Natomiast podrzec sie zamglupie zachowanie chlopa zawsze trzeba ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak sie jest mezem to trzeba wracac do domu bo.... aona sie puscic w tym czasie mozze z sasiadem. Ha ha ha. ja piernicze jak te chlopy z wami wytrzymuja. Tylko im wspolczuc pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wtf????? To jak sie chajtasz to juz tylko dom i pieluchy i nudna gadka nudnej zony???? Was chyba p*****lo? Nic tylko sie chajtac i zdychac cichutko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
Edita czy jak ci tam tepa strzalo ??? akurat sa ludzie na swiecie ktorzy maja jakies zasady moralne . No ale jasne najlepiej sie zachlac a po imprezie spac caly dzie a rodzine i dziecko miec w d***e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
mnie kreca bardziej ambitne rzeczy bo wiesz chlanie do rana to nie wszystko ja wole bardziej aktywny tryb zycia i o niebo bardziej interesujacy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zonaaaaonaaaa
no ale sa i takie wywloki jak ty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poziom tej konwersacji przyprawia mnie o ciarki;] ani Edita, ani szanowna zoona nie wykazujecie sie chocby nutka (bez obrazy) inteligencji. Mnie osobiscie to nie przeszkadza jak maz wyjdzie.. co rpawda wychodzi raz/dwa do roku, ale sama namawiam go by bylo to czesciej, jesli to w gronie chlopakow;p bym nie czula sie zazdrosna zbytnio;p ale.. tak tez ostatnio wyszedl sobie, o 1.30 zadzwonil bym przyjechala po niego, a ja zagadalam sie w domu z kumpelą i odwlekalam wyjazd, stwierdzilam ze skoro popil to nie zauwazy czy jestem za 5 czy 50 min;p zadzwonil po raz drugi z prosba, po 20 minutach? wtedy juz ogarnelam sie i pojechalam po niego. Przed wyjsciem poprosilam tylko zeby nie upil sie na tyle ze nie bedzie swiadomy przytulania mnie w nocy:) i to wszystko. Afere zrobilam mu raz, kiedy wracajac z popijawy tak halasowal w nocy ze mnie obudzil, wtedy mial jazde jak stad do kosmosu!! Droga Edito, slub bierzez z osoba z ktora chcesz spedzac czas, chyba ze Ty masz inne doswiadczenia, jesli tak to szczerze wspolczuje. Z mezem lubie kochac sie, sprzatac, rzegnac go w drodze do pracy, zadzwonic jak sie miewa w ciagu dnia, ugotować rosól dzien po imprezie na ktorej spil sie z kumplami, i uchlac sie z nim do upadlego. Wszystko sprawia mi przyjemnosc robienie z tym czlowiekiem. Malzenstwo zawierane jest po to by życ a nie wegetowac. Ale zycie sklada sie z przyjemnosci, czyt. imprezy ale takze obowiazkow czyt. praca, porzadki, zmiana pieluch, wyjscie z psem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez ona pisze, ze on to wychodzi CZASAMI.... Ludzie... Nie popadajcie w skrajnosc. czasami a nie codziennie. Chlac a wypic pare piwo. Swoja droga wole byc 'wywloka' niz nudna baba z rozstepami i mezem ktory ma mnie w d***e :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×