Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile kosztują wakacje

Polecane posty

Gość gość

Marzy mi się dwuosobowy wypad na tydzień do Hiszpanii, na następne wakacje. Jaki miesiąc jak na Hiszpanię polecacie i najważniejsze - ile wynoszą koszta, żeby dobrze się wyspać w ładnym (ale nie ekskluzywnym) miejscu, dobrze zjeść, pozwiedzać i tak dalej? Jestem zielona i nie wiem ile sobie odłożyć, żeby wystarczyło. Może ktoś z Was już takie wakacje przeżył, czekam na konkretne wypowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hiszpania ole
Absolutnie nie polecam Polskich biur podróży bo maja bardzo wysoka marże. Ale mogę ci powiedzieć jak zaoszczędzić na wydatkach aby Twoje marzenie o wakacjach w Hiszpani się spełniło... Linie lotnicze Ryanair latają z polski do Hiszpanii- Alicante, Barcelona ( Barcelony nie polecam) Majorka... Jeśli kupisz bilety odpowiednio wcześnie zaoszczedzisz sporo... Np za dwa bilety min to 800zl max 1200zl. Transfer z lotniska w zależności od odległości od lotniska w granicach 200zl w obie strony. Hotele to zależy 3* w Hiszpanii są naprawdę przyzwoite :) w zależności od odległości od plazy. Nie wiem czy znasz angielski ale polecam rezerwacje hotelu z jakaś strona internetowa z poza Polski www.alpharooms.com są tani i możesz z nimi zabukowac transfer :) i ubezpieczenie. Aczkolwiek ubezpieczenie będziesz musiała wykupić w Polsce bo to Twoj kraj i tu polecam AxaTravel cena około 80zl za dwie osoby. Hotele możesz sprawdzić na Tripadvisor.com i znajdziesz przyzwoity. Polecam Cosmopolitan Hotel na Majorce . Do plazy 8 min spacerkiem. Dwie osoby za tydzień w szczycie sezonu ok 2000zl za dwie osoby ze sniadaniami i kolacjami. Jeśli masz wiecej pytań to jeszcze tu dzisiaj zajze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×