Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Niedowyr

Zazdrość

Polecane posty

Gość Niedowyr

Męczy mnie zazdrość o poprzednich partnerów mojej dziewczyny. Dosłownie każdego dnia nachodzi mnie straszna frustracja że czym byśmy się w łóżku nie zajmowali, to i tak to już było gruntownie przećwiczone z kimś innym. I to właściwie ten ktoś inny doświadczył najlepszych wrażeń, a ja donaszam tylko materiał z second handu. Co gorsze, mam to za każdym razem. Moja obecna partnerka jest sporo młodsza od poprzedniej (która i tak była ode mnie młodsza o 6 lat), więc sprawa nie leży w wieku, czy ilości partnerów (bo z tego co wiem to była raczej skromna liczba). Czasami mi przychodzi do głowy że powiniennem chyba uderzać w rejony 16+ gzdie nijakiej seksualnej przeszłości nie ma, ale to przecież nie ma sensu bo nie wiem o czym bym miał z nastolatkami rozmawiać. Wiem że to jest normalne że każdy ma jakąś przeszłość i że to nie jest XIX wiek żeby mieć w życiu jednego partnera, ale zupełnie mnie ta frustracja rozwala. Nie wiem skąd to się bierze. Ma ktoś podobny problem? Co z tym robić?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryżyna Stanisław
Nie przejmuj sie ja też pewnie bym sie tak samo czuł... Dziewczyna używana to nie to samo już.... to tak jak piękny używny sportowy wózek tyle że zarżnięty i walony tu i tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się kocham tylko z jednym (moim pierwszym i ostatnim) moim Ukochanym i on też pierwszy raz się ze mną kochał :):) Bardzo się kochamy i każdemu życzę tak wielkiej i pięknej miłości i żebyście byli dla siebie tymi pierwszymi :) zero tajemnic i wszystko co w łóżku wymyślimy jest tylko nasze, niezapomniane i cudowne :) Jesteśmy razem od prawie 5 lat :) Kocham Cię nad Życie Miśku ♡.♡ :* :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedowyr
Autor jak najbardziej używany. Tak jak napisałem - to jest normalne że każdy ma jakąś przeszłość. Nigdzie za to nie napisałem że dziewczyna ma być nietknięta... mi jest w moim związku dobrze, tylko ta retrospektywna zazdrość mi nie daje spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żądasz czystości, zachowaj ją sam :) jak to piszą w publicznych toaletach. Wiem, że wiesz, że ta Twoja zazdrość jest irracjonalna, nie dość, że jesteś sam z pełną teczką doświadczeń, to jeszcze robisz drugiemu, co Tobie niemiłe. Pytanie, co z tym zrobić... cóż, wbijaj sobie codziennie rano do głowy " ja tez miałem partnerki, ja tez miałem partnerki...." i zrób sobie porównanie, czym różni się Twoja obecna gwiazda od gwiazd wcześniejszych. Chciałbyś ja na którąś zamienić? Jest w czymś gorsza od tamtych? A może lepsza? Jak już dojdziesz do wniosku, że żadna poprzednia nie dorównuje obecnej, to pomyśl, że żaden jej poprzedni nie dorównuje Tobie. Nosz kurde, przecież to śmieszne, żeby taki duży chłopczyk był zazdrosny o eksów swojej kobiety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foxy Lady - rany, jaka Ty masz powalajaco odkrywcza stopke. Wcielam w zycie. Do Autora - ja bym Cie wyslala do psychologa, szczerze i po przyjacielsku. Taka zazdrosc moze z czasem uniemozliwic zbudowanie trwalego zwiazku, serio. To sie na terapie nadaje, u dobrego seksuologa, samo raczej nie przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×