Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zdesperowana_1

czemu nie ma pracy

Polecane posty

Gość zdesperowana_1

jestem wściekła... mam 32 lata, sporo papierków i duże wykształcenie... a dla mnie roboty nie ma... moja siostra pracuje jako studentka... ma dwie roboty... i śmieje się, że nigdy niepracować nie będzie... jestem niepełnosprawna, więc pracy w barze czy na kasie nie dostanę... to śmieszne, ale w moim zawodzie, jako tłumacz przez lata pracowałam za najniższą krajową... tyle ile zarabiają kasjerki czy sprzątaczki... nic nie mam do tych zawodów, bardzo je szanuję, ale w końcu ja przez tyle lat nad książkami siedziałam... chciałabym wyjechać, ale boję się, że wrócę jeszcze bardziej z niczym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głowa nad chmurami
Na czym polega Twoja niepełnosprawność?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jesteś sama, pracowałam w budżetówce za 1600 brutto, czyli tak jak pani sprzątaczka... siostra pracuje, bo pracodawcom opłaca się zatrudniać studentów, zobaczy jak ciężko o pracę, jak skończy studia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie, studentow to chcą k***a wszędzie, a jak ja już studia skończyłam to co mam zrobić? powiesić się?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu nie ma pracy... bo to taki kraj... chory jednym słowem. Przegladaj serwisy ogłoszeniowe zobacz tu http://praca.owi.pl/oferty-pracy/dla-niepelnosprawnych co pozytywne to to ze ponoc kryzys sie konczy sa jakies jaskolki wiec moze teraz bedzie lepiej? Takie me nadzieje plonne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niema pracy??? Bzdura! Ja sam mogę dać dobry zarobek 4 osobom jeszcze w tym miesiącu, 7 osobom we wrześniu i po 5 osób w każdym kolejnym miesiącu do końca tego roku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×