Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miroslawaa

czy wierzycie w przeznaczenie

Polecane posty

Gość miroslawaa

napisal do mnie na portalu starszy odemnie 6 lat pan tak troche miło ale i słuzbowo nie widzialam jego fotki a jedynie ze lubi biegac i jazde na roweze tak mnie to zaintrygowalo ze nareszcie ktos nie nudny i niezobaczylam ze w opisie ma w trakcie rozwodu Jak myslicie warto zaczac znajomosc ,bo rozwod dala zona ale juz byl bez orzekania a pozniej zmieniła ,ze ona chce z jego winy my poznalismy po zmianie kwalifikacji pozwu Ja mialam takie zasady ,ze nigdy nie chcialam znajomosci z zonatymi by nie krzywdzic . a w tym przypadku nie zobaczylam ze jest zonaty ,jakby mara ogonem jego opis przykryła i dlatego mysle ,ze to przeznaczenie mamy identyczny poglad na wszystko pasujemy w 98 procetach do siebie on ma 61 lat i placi jeszcze elimety na 2 dzieci z ktorymi zona zabronila sadownie kontaktu bo brzydki i dzieciom wstyd przynosi a to ze zaradny to ona chce od niego caly majatek by za brzydki bez zebow wyglad im wynagrodzil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupszego tematu tu dawno nie było. Jesteś mistrzynią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm,.... To chyba najgłupsza historia jaka czytałam tu.wiec moze sie sprawdzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
brzydki bez zebow ale z kasa tak ? a ty tez brzydka jestes ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miroslawaa
nie jestem ładna zgrabna on dla mnie tez jest ładny bo jednemu podoba sie ktos a innym nie ale jego dzieci i zona mowia ze brzydki wiec A dlaczego to co napisalam jest takie głupie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On dla ciebie jest ładny chociaż go nie widziałaś ani jego fotki? Dlaczego to co piszesz jest głupie? Może dlatego że ty jesteś głupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×