Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

samotne matki rozwodki z 2 dzieci

Polecane posty

Gość gość

jetsem w trakcie rozwodu do czwartku bylam wesolom osoba a tu masz spada taki cios maz zdradzal mnie z kolezanka z mojej pracy. nie kocham ale jednak boli. wszystko widze czarnobialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarno-biało to jeszcze nie tak źle :)))) gorzej jak będziesz widziała świat tylko w czarnych kolorach ale ten etap jeszcze przed Tobą .Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chce mi sie ryczej,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Koleżanka z pracy"... Dobre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szach i mat
sa siebie warci najwidoczniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość super ktoś
Ja go nie kochałaś, to chyba dobrze, że związek się zakończy i tak był bez szans na przetrwanie jak nie było miłości..... niekochany mąż znalazł pocieszenie u innej kobiety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zebrra
zdradzal cie bo cie nie kochal...oficjalnie to zamykacie wiec dlaczego cie to smuci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko mowisz, ze nie kochasz..tez tak mowilam.. I wiesz, chyba za czesto mowilam mezowi, ze tak jest i w koncu w to uwierzyl..i zdradzal..z kilkoma.. Teraz naprawia i wiem, ze jestesmy na dobrej drodze. Sprobowalam dla dzieci- to tak oficjalnie. Zawsze mam czas z nim skonczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wiem ze juz nie kocham , ale boli to ze kolezanka z pracy ha i tak mam satysfakcje bo ja kopnie w d*pe a ona planuje z nim przyszlosc. mam satysfakcje bo jej zrobilam meksyk wszyscy wiedza. pozatym ona ma 2 dzieci kazdy z innym i rozne plotki o noiej chodza. lubi sex z byle kim, mi pomoglas kolezanka chcialo mi sie beczec , teraz chodze usmiechnieta, wszyscy mi sie dziwsia jej pozostal tylko wstyd kiedys pewna siebie a dzis nawet nie potrafi wyjsc z biura jakas rozkojarzona. to ona chodzi z opuszczona glowa w dol ja z podniesiona, ha ale nawet tydzien nie minal od tej sytuacji wiec nie wiem co bedzie dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspolczuje ci czekajacych cie badan czy nie zlapalas jakiegos syfa. a tak na marginesie niezlym musisz byc pasztetem ze maz woli r****c kolezanke..Ale coz zamienil cie na lepszy model..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaskocze cie wysluzyl sie nia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×