Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

1 dniowe oczyszczanie organizmu

Polecane posty

Gość gość

jakie jest najlepsze? wg was chcialabym 1 raz w tygodniu zrobic sobie takie oczyszczanie np dzien z ryzem ,dzien z jabłkiem , dzien z kasza jaglana , dzien z owsianka co tydzien inny dzien a moze jeszcze jakies polecicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jutro robie owsiany dzieni tak Przygotujmy sobie z samego rana zupkę owsianą: na 2 litry chudego mleka wrzućmy 7 łyżek płatków owsianych. Wrzucamy je wtedy, kiedy mleko zaczyna sie gotwać. Ta zupa ma nam starczyć na cały dzień, z małymi dokładkami. Jak to działa: Pierwsza porcję z naszej 2-litrowej zupy owsianej zjadamy rano, zaraz po przygotowaniu. Następne co 2-3 godziny. Do każdej podgrzanej porcji dokładajmy 2 łyżki otrąb owsianych i zjedzmy po chwili, kiedy płatki zrobią się miękkie od ciepłego mleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za tydzien moze znowu owsiany pisze ze mozna raz w tygodniu taki zrobic , wole owsiany niz jabłkowy al;e zobacze jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 litry mleka i owsianka? To żadne oczyszczanie, a normalne, dość kaloryczne jedzenie. Woda, owoce, warzywa - to rozumiem, ale nie nabiał i zboża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dietkowa111
Oczyszczanie kaszą jaglaną jest bardzo dobre, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak owsianka jest dobra na oczyszczanie moja mama takie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitkakitka
tak, to bardzo fajny pomysł, kasza jaglana jest pyszna i można ją przyrządzić na wiele sposobów, ja lubię z miodem, makiem, orzechami włoskimi. a jak się oczyszczam to też piję zioła, figurę detox rano i wieczorem, ma łagodne oczyszczające działanie wspomaga pracę jelit. lekko się po nich czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za reklamy dziekujemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajna stronka, ide czytac P:)dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyste srebro niejonowe do usuwania stanów zapalnych w organizmie można od Pro Aktiv kupić. Pomaga na moje problemy zdrowotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madd

Wysokiej klasy produkty do stosowania na ciele i wewnętrznie ma Pro Aktiv (ich sklep- proaktiv.pl). U nich kupuję od paru lat i nigdy nie miałam problemów ani po złocie ani po srebrze. Zawsze opakowania są dobrze zabezpieczone na czas dostawy, docierają bez szwanku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×