Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Marcine

Nauczycielka dla niedoświadczonego

Polecane posty

Gość Marcine

Witam, jestem młodym, wysportowanym, kulturalnym i dobrze wychowanym chłopakiem z Warszawy. Od pewnego czasu zaczęły interesować mnie kobiety w kwiecie wieku. Poczułem chęć i potrzebę dawania. Dawania im przyjemności ( pod każdą postacią ) o jakich marzą. Problem jest w tym, że jestem trochę niedoświadczony. Wiem jak się obejść z kobietą, jednak szukam takiej, dzięki której będę mógł ( może z Twoimi poradami i propozycjami ) zająć się nią w stu procentach. I za każdym razem, robić to coraz lepiej. Wiem, że są kobiety, które mają niespełnione fantazje, chęci lub po prostu potrzebę. Kobiety, które lubią nauczać i wprowadzać w świat przyjemności. Nie od dziś bowiem wiadomo, że kobieta w kwiecie wieku i młodszy mężczyzna to, pod względem seksualnym, połączenie idealne. Ja chcę przyjemność dać - Ty otrzymać. Chętnie popisze z panią, która miała takie doświadczenia, lub po prostu chciałaby się spotkać. Zaznaczam jednak, że nie interesują mnie jednorazowe przygody, raczej coś w rodzaju dłuższej znajomości, albo układu. Więcej wiadomości nie zamieszczę, ewentualne posty to podszywy. Zainteresowane panie proszę o kontakt: maricn.220@wp.pl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×