Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zabawaprostatą

Masaż prostaty

Polecane posty

Gość zabawaprostatą

Hej mam takie pytanko... Bo mój facet kiedyś poprosił mnie żebym zabawiła się jego d*pcią, na początki nie wiedziałam o co chodzi byłam zdegustowana. Poźniej poczytałam trochę na ten temat.Dowiedziałam się że takie sprawy mogą nieść mężczyźnie dużo przyjemności i wcale nie są związane z ,,gejostwem" .i MIałam duże opory ale po jakimś czasie powoli zaczęłam zabawiać się tymi jego rejonami. Czy wy dziewczyny też czasem tego próbowałyście? Faceci czy też kręci was taka forma zabawy ze swoimi kobietami?? Prosze o szczere odpowiedzi. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite125
geja na pewno kręci .. Zwykly facet nie lubi być łapany w tamtych rejonach ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
No ale geja kręci taka zabawa z mężczyną ale chyba nie z kobietą co? mi się wydaje że bycie gejem na czymś innym polega..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi24
Mów za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robi24
do prawictwo Mów za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
Nie mam żadnych podstaw żeby sądzić ze on jest bi lub gejem . Widzę że kręcą go kobiety.Ale gdy go tam dotykam po prostu się rozpływa lubi to od czasu do czasu... Czy jest tu jakiś facet który też lubi takie zabawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pomarańcza
To prawda, masaż prostaty to dla faceta mega przyjemność, tylko ogromna większość uważa to za gejowskie. Ich strata. Fajnie, że twój facet nie wydziwia, tylko wprost mówi ci, jak możesz sprawić mu przyjemnosć. :) Fajna sprawa, naprawdę. Dużo żelu, czasu i można dać chłopakowi świetne doznania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
No, nie ukrywam, że na początku czułam się z tym mega dziwnie. Ale jak zobaczyłam jaką mu to daje przyjemność to sama zaczęłam się podkręcać tą formą zabawy. On mówił wprost, dużo czasu mu to zajęło żeby się tak otworzyć, bo jesteśmy już długo ze sobą. Czasem się boję, że to jest dziwne ale jak to robimy to wszystko mi mija, wiem że daję mu wielką przyjemność. On o siebie dba, wszystko z zasadami higieny się odbywa więc nie mam jakiś wielkich blokad. Chciałam się tu może upewnić czy to jest ,, normalne'' nieee wiem samaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pomarańcza
Czemu miałoby nie być normalne? Bo ludzie z tego rżą, kpią i ogólnie się o tym nie mówi? Jak mówiłam - ich strata. Poza tym, nie powinnaś zerkać na innych ludzi w sprawie, która dotyczy waszej intymności. Nikogo tym nie krzywdzicie, jest wam fajnie i to tylko wasza sprawa. Ludzie i tak będą gadać i wymyślać pierdoły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
No tak. Ja znajomym nie opowiadam o naszym życiu erotycznym. On też nie. Jest to nasz świat,dobrze nam z tym. Może miałam jakieś wątpliwości ( chciałam się dowiedzieć czy inni też to robią ) , rzeczywiście o tej sferze męskiego orgazmu mało się mówi. Może szkoda bo doznania super z tego co wiem. Dziękuję za taką odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pomarańcza
Orgazm analny faceta to niesamowity widok a samo doznanie podobno nieziemskie. Jest też głębszy i dłuższy od zwykłego. Życzę wam, żebyście się o tym przekonali osobiście. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
gorzka pomarańczo :P Już się przekonaliśmy, nie raz :) i myślę że nie ostatni :) nieziemskie przeżycie dla nas obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pomarańcza
No to, Losie! Po co te wątpliwości? Zobaczyliście, poczuliście, wszystko jasne. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
Czasem tak jest, że się myśli o różnych sprawach. Pomyślałam, że może zapytam innych czy też lubią takie zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chciałabym namówić faceta ale mu sie to nie podoba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
to może spróbuj od delikatnego dotykania go w tym miejscu bez ingerencji w środek. A rozmawialiście na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge go tam lizać, dotykać, ale nie ma mowy o włożeniu palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabawaprostatą
aha. Hmm no nie wiem co ci doradzić. Mój męzczyzna sam mnie o to poprosił, pierwszy raz zrobiłam to bardzo subtelnie i powoli. Może ma opory, boi się bólu, chociaż szkoda, że go taka przyjemność omija. Być może kiedyś dojrzeje do tego typu zabawy. Może porozmawiajcie o tym, zainteresuje się sprawą, poczyta w necie itp. Warto pogadać, bo jest to przeżycie naprawdę ekscytujące zarówno dla mężczyzny jak i dla kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pomarańcza
Jeśli psychicznie się do tego sam nie przekona, nie zmieścisz w niego nawet czubka palca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet p

Zdradze wam tajemnice , stymulacja prostaty daje mega odczucia facetowi , to nie jest gayowskie dopuki wasz facet nie powie , ze chce przebrac sie za kobiete i pozyczyc szpilki. Ja miałem dziewczyne ktora lubi sikac wtrakcie orgazmu !Super , od tego jest wanna 1!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×