Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wrangler_

wykradłem mojej dziewczynie hasło do facebooka

Polecane posty

Gość gość
To, że ona jest naiwna, ślepa i głupia jak ją określasz... świadczy nie tylko o twoim sprycie kontrolowania jej, ale też świadczy o tym jakiego poziomu sięgasz :) Czyli... niewiele różnisz się od niej :D bo ona z "psiapsiółkami" dzieli się swoimi nikłymi myślami, a ty na kafeterii z obcymi ludźmi, często niezbyt zdrowymi psychicznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówiąc o tym, że swój... sorry... "svooooj" do "sveeego" ciągnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
jeeeeju jacy Wy wszyscy mądrzy i porządni... jesteście bandą idiotów siedzących nocami na durnym forum pełnym idiootek :D z resztą przypuszczam że 90% negatywnych wpisów w tym wątku zostało stworzone nie przez ludzi lecz przez gatunek znacznie niższy, prostszy i upośledzony - kobiety :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szkoda mi Cię bardzoo
przepraszam za poprzedni komentarz, jestem troszkę upośledzona, nie zwracajcie na mnie uwagi... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
dobrze już dobrze, nic się nie stało... ale podaj piwo bo w d**ę dostaniesz babo jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wrangler_
żartowałem ja nie mam dziewczyny,uwielbiam jak mój pańcio r***a mnie w d*pe,a potem ja za to wylizuje mu pałe mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem: jestes bardziej prostacki czy zalosny? Jedno jest pewne albo przez kabelek grasz kozaka i macho bo w realu siedzisz pod pantoflem albo nie masz zadnej bo jestes zakompleksionym pajacem. Te Twoje pociski sa tak slabe, podejrzewam ze moja 7 letnia siostra lepsze riposty by wymyslila. i nie sil sie dzieciaczku na komentarz bo zgasze Cie jak peta na ulicy bo takich jak Ty to ja zjadam na sniadanie. TishAddams9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu powiedz czym zhakowałeś jej konto?:D podziel sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za dodatek do firefoxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×