Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jhgt6y7ui

nie wiem teraz co robic

Polecane posty

Gość jhgt6y7ui

parę miesięcy temu zerwał ze mną facet, wszyscy się odsunęli i zostałam sama, nawet był taki jeden który zawsze mnie podrywał ale też się ulotnił kilka tygodni temu. Myślę sobie, ok s skoro wszyscy się odsunęli to wezmę się za siebie. Ścięłam swoje długie włosy żeby zacząć zapuszczać zdrowe naturalne, zaczęłam chodzić na mikrodermabrazje do kosmetyczki, powychodziły mi pryszcze i wyglądam nieciekawie, ale myślę sobie ok przeciez i tak nikogo nie mam, przeboleje i jak włosy odrosną, twarz się wygoi to będe piękna :p No i co ? Mój były zaczął się odzywac że chce wrócić, facet ktory zawsze mnie podrywał napisał że widzimy się na koncercie za tydzień bo jak nie to przyjedzie i mnie na siłe z domu wyciągnie :( a ja wyglądam obrzydliwie ! I teraz nie wiem czy mam lecieć do fryzjera i doczepiać włosy czy iśc do dermatologa i leczyc prychole które mi wyszły czy co :( Najgorzej jest z włosami, byłam znana z długich piór a teraz wyglądam okropnie !!! :((((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sie nazywa ironia losu ... skad ja to znam. lec do kosmetyczki przede wszytskim a wlosy ? w takich za pewne tez ci dobrze a przynajmniej cos wsobie zmienilas . pozdrawiam i trzymam kciuki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgt6y7ui
naprawdę nie wyglądam dobrze, jak mNie w pracy kolezaNki zobaczyły to miały dziwne miny, moja mama prawie dostała zawału. Nie wiem czy w tydzień uporam się z pryszczami :o nie wiem czy mam dalej chodzic na ta dermabrazje czy nie bo juz wykupiłam kilka zabiegów :o Boże po prostu zawsze tak jest :o Zaczynam się też zastanawiać nad doczepieniem włosów ale to kosztuje kupe kasy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zawsze mozna dokonczyc kiedy indziej . teraz zrob sie na bostwo bo tak bedziesz czula sie nieatrakcyjna i to faceci na pewno zauwaza. moze fryzjer ulozy ci wlosy tak ze bedziesz wygladala fajnie bez doczepiania ? to na pewno mniej bedzie kosztowalo . a co do tych pryszczy no naprawde nie umiem ic poradzic bo nie wiem nic kompletnie na ten temat , poczytaj gdzies o tym , spytaj kosmetyczki moze cos poradzi , cos musi dac sie zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhgt6y7ui
jak sobie dam spokój juz z mikrodermabrazją to może z nikną za tydzień ale włosy to masakra :/ po prostu mi w takiej długości źle i żadne ułożenie tego nie zmieni, myślałam żeby może przefarbować ale nie po to ścinałam do długości moich naturalnych odrostów żeby teraz znowu farbować :o W tych włosach nie da się dobrze wyglądać :/ jestem załamana. Dzis sie nawet postarałam i zrobiłam próbny makijaż, ulozyłam te piórka krótkie poszłam na pocztę zobaczyłam się w lustrze i płakac mi sie chciało, przez to ścięcie postarzałam się o 10 lat :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×