Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość owadomnie

jak pozbyć się pluswy domowej

Polecane posty

Gość owadomnie

Witam Mam problem: PLUSKWY i PRUSAKI u nas na osiedlu to epidemia czy ktoś może wie jak sobie z tym radzić ? to są stare blok z lat 70tych: 12 pięter, kiedyś były zsypy podejrzewam że problem wynika stąd że nie wszyscy utrzymują czystość i nie tępią jakieś rady ? na prusaki działają zwykłe spreje i uszczelnienie kratek wentylacyjnych, ale nie wiem jak radzić sobie z pluskwami ? psikałam jakimś sprejem Expela, pomógł na prusaki włożyłam na stałe wtyczki "na komary" psikałam wszystkie listwy przy podłodze, kratki wentylacyjne i szparę pod drzwiami wejściowymi.... w efekcie prusaków brak, a pluskwy znajduję około 4 sztuki za każdym razem gdy jestem w tym mieszkaniu, mieszkanie na razie pustostan w trakcie remontu.... spryskuję je tym sprejem średnio raz na tydzień a cholerstwo nadal łazi RATUNKU !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owadomnie
PLUSKWA PLUSKWA PLUSKWA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owadomnie
Nikt nie ma pluskiew czy nikt nie wie jak się ich pozbyć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elaaa43
Wezwij fachowca, który przeprowadzi profesjonalną dezynsekcję i po problemie. Jak ktoś z pomorskiego to polecam tą firmę www.mikrobiolog.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pluskwy tylko metoda gazowa. Niestety, trzeba opuścić mieszkanie na 24 godz., ale warto się poświęcić, żeby zabić to dziadostwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×