Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy szczuplym kobietom szybciej wyskakuje ciazowy brzuszej niz tym grubszym

Polecane posty

Gość gość

tak sie zastanawiam jak to jest... ja nie jestem gruba, raczej normalna, brzuszek mi wyskoczyl okolo 22 tc, a moja siostra chuda jak patyk juz w 16 miala wyrazna pileczke. jak bylo u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie bylam - nie jestem gruba, tylko normalna, i brzuszek wyskoczyl mi wlasnie kolo 22/23 tyg. mam nadzieje ze tym razem wyskoczy mi jeszcze pozniej:P nie wyobrazam sobie biegania z brzuchem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nie było nic widać do 18stego tygodnia i w jednym tygodniu brzucholek zrobiła się bardzo widoczny a do 20tego nic nie przytyłam. Potem brzuszek wywalił i wydawał się duży ale to chyba w porównaniu właśnie z resztą chudego ciała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie było tak że do 6 mies nie było widać że jestem w ciąży ,w obu ,mojej koleżanki mama mi mówiła Ty jesteś w ciąży przecież ty nie masz d**y ,brzucha gdzie to dziecko ci się mieści ,mam w domu fotki z 9 mies to znajomi patrzą i mówią 4-5 mies.Dzieci urodzone 3600gr i drugi 3200gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość23
Tez jestem szczupla ale mam szersze biodra, i mimo 22 tyg nic nie widac, tak jakbym sie tylko najadla. Moja znajoma w 18 tyg tez szczuplutka ale nie ma bioder, raczej chlopieca sylwetka i miala juz pileczke od 14 tygodnia teraz wyglada jak na 6-7 mc . Wiec mysle ze biodra maja tez znaczenie, w szerszych dziecko ma wiecej miejsca na poczatku i dlatego brzuszek nie wywala : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×