Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

podswiadomosc

Polecane posty

Gość gość

Chcialbym pogadac z kims, kto wierzy w sile podswiadomosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kutassis
Omm Omm Omm Wal smialo. J***c mnie sie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona była pomylona
podświadomość to nie tabu ona istnieje a daje o sobie znac np. rozwielokrotnieniem jaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potęga umysłu jest obdarzony każdy z nas , ta moc tkwi wewnątrz wszystkich, Dzięki czemu możemy wyrwać się z iluzji i zacząć żyć prawdą. Potęga życia jest w Tobie! Zapraszam na mojego bloga : www.potęga-życia.pl JESTEŚ TYM O CZYM MYŚLISZ I TAM GDZIE TWOJE MYŚLI! Jesteś wyjątkowy i niezwykły, bo taki jest każdy z nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem jak to ogarnac ale byla na ten temat sonda uliczna czy cos takiego 👄 www.youtube.com/watch?v=1FT_YcldLa4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podswiadomosc odpowiada np za zakochanie to stad jest tzw milosc od pierwszego wejrzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podświadomość to proces analizy woli przy zgodności umyślności zakończony świadomością teraz i skutkiem w postac***ercepcji czyli poczytalności - nadświadomości. czyli siła podświadomości to świadomość cudzej podświadomości i nadświadomości czyli umysłowość. chcesz porozmawiać o świadomości siebie czyli myśli? nie ma umysłu po za umysłem - błąd - nie ma równości tożsamości ze względu na przedmiotowość osobowości i podmiotowość świadomości co daje nie pojęcie libido a psychika - podświadomość a nie popęd. czyli nieświadomość to świadomość cudzej świadomości - libido - popęd - jaźń - się - osobowość. łączy to wszystko tożsamość czyli id a równość czyli ego ze względu na jednostkowe umyślności - super ego - usilność - daje Ja - indywidualność. czyli siła podświadomości to poprostu chciejstwo - chęć - wola - myśl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×