Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Michał Jot

Lubicie jeść na mieście Czy wolicie gotować w domu

Polecane posty

Gość goscia
a raz na jakis czas pewnie, ze fajnie sobie w jakis knajpce zjesc, mozna zawsze sprobowac cos innego, posiedziec ze znajomymi. czy szczegolnie jak sie jedzie na jakas wycieczke, chocby w poblizu, to jest to super rozwiazanie, zamiast pakowac jakas walowe i ciagle jesc to samo. chodzi o to, zeby miec swiadomosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolę sobie ugotować. Nawet, jak jestem kilka godzin na mieście to nie wejdę nigdzie żeby coś zjeść. Kupuję jakąś pierdołę na zaspokojenie głodu i już. Raz na ruski rok do pizzerii chodzę. Restauracje nie są mi potrzebne do szczęścia, zresztą ja glównie żywię się kanapkami i nie robię codziennie super obiadu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koala83
Z racji wykonywanego zawodu dość często stołuję się poza domem. Staram wybierać się tylko sprawdzone, przeze mnie albo znajomych miejsca, szerokim łukiem omijam fast food, wolę dobry bar mleczny, albo jakąś orientalną knajpę niż spuchnięte bułki z czymś co w środku udaje mięso! A w domu, owszem, też gotuję, ale to raczej jak ktoś przychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo lubię jeść na mieście - kieruję się opiniami znajomych, czasem po prostu sprawdzam rekomendacje na gastronautach i testujemy nowe miejsca. Zdarza się to nam 2-3 razy w miesiącu. A poza tym domowe jedzenie, bo gotować też lubimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vampireeeeeee
w sumie i to i to, bo obie te czynności sprawiają mi wiele przyjemności, chociaż przyznam, że częściej mi się jednak zdarza jeść obiady w mieście, szczególnie, że ostatnio odkryłam, że w Dominium mają bardzo bogate menu i sałatki od nich są ostatnio częstym daniem w moim menu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamilla78
Bardzo lubię włoską i indyjską kuchnię i sama nie potrafię przygotować takich potraw, więc co najmniej raz na miesiąc wybieram się z mężem do naszej ulubionej włoskiej knajpy. A jak jesteśmy gdzieś na wakacjach to już w ogóle latamy po knajpach, najlepiej miejscowych, takich mniejszych i szukamy ciekawych smaków. W domu też gotuje, ale nasz jadłospis nie jest jakiś wyszukany, ze względu na nasze umiejętności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jeść potrawy ugotowane w domu. Jak jem na mieście to coś ciekawego się staram. kuchnia chińska, włoska, hinduska. Fast foody omijam szerokim łukiem. sieciówki się staram omijać, bo nie mają uroku. Czas spędzony na przygotowaniu jedzenia to czysta przyjemność i satysfakcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
vampireeeeeee, ach jakaż subtelna reklama... no niemal podprogowa, powiedz pracodawcy że bardzo trafnie wybrał ciebie na spamera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pluszak123
Lubię jeść na mieście, kiedy sama sobie coś robię to później nie mam apetytu, żeby to zjeść. Zawsze jedzenie podane przez kogoś smakuje mi bardziej. Lubię fast foody, lubię sałatki i lubię pizzę, szczególnie w Pizza Party, wg mnie najlepszej pizzerii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paniusia45
Chciałabym jadać na mieście, ale zwyczajnie mnie na to nie stać. Najtańszy zestaw obiadowy u nas w mieście to 15 zł. za porcję dla 1 osoby, w tym jest "zupa dnia", czyli co tam sobie kucharz wymyśli, ziemniaki, surówka, kompot i do tego potrawa mięsna ( z tym ,że zazwyczaj są jakieś 3 do wyboru, np. albo udko pieczone, albo kotlet mielony, albo np. wątróbka), czyli w naszym wypadku musiałabym na obiad wydać 30 zł. (2 osoby) dziennie, czyli tygodniowo (od pon. do soboty - 180 zł. A za tą sumę to spokojnie mam obiady na 2 tygodnie. Tym bardziej, że warzywa mamy swoje ,z działki. Ale jak gdzieś wyjeżdżamy, to oczywiście stołujemy się w knajpach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja nie jestem za dobra w gotowaniu, ale się staram. Zwłaszcza, że jedzenie na mieście jest zdecydowanie droższe. myślę, ze wiele zależy od trafienia na dobre i nieskomplikowane przepisy. Tutaj znalazłam kilka fajnych : http://www.polomarket.pl/pl/przepisy/ o dziwo nie są za trudne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryśka99
Też nie lubię gotować w domu!Nie znoszę tego!Dlatego też bardzo często jadam w Domu Kresowym!Mają super domowe jedzonko z nutką nowoczesności;) Uwielbiam ten lokal ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IzaKoniecznaaaa
Bardzo lubię jeść na mieście!Uwielbiam sushi i jadam ****ardzo czesto w Sushi Wesoła!To mój ulubiony sushi bar w stolicy;) Za każdym razem moje ulubione nigiri z łososiem jest obłędnie smaczne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sebastian99
Zdecydowanie wolę jeść na mieście!!A że bardzo lubię sushi to dość często jadam je w Nanaki Sushi!!Mój ulubiony sushi bar ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KubaJap
Maryśka99 byłem ostatnio przejazdem w okolicach Warszawy i zajechałem do Domu Kresowym.Przyznaje Ci rację że to bardzo fajny lokal z mega smacznym jedzonkiem!Na pewno następnym razem jak tylko będę w tamtej okolicy to do nich zajadę jeszcze raz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię jeść na mieście, wolę gotować w domu. Przynajmniej wiem co jem. Czasami nie chce mi się gotować czegoś od a do z więc ratuje się półproduktami jak bulion w butelce od Krakusa. Świetnie się on sprawdza nie tylko przy zupach ale używam go też do innych dań gdzie w przepisie podany jest bulion. Najlepiej smakuje mi na nim risotto bo ten bulion naprawdę jest bardzo smaczny i aromatyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!! WON kuuuvvrwo ze spamem góoownusa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najbardziej lubię w domu, ale od czasu do czasu lubię też gdzieś wyjść :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MisiaMisiaMa
Od czasu do czasu wychodzę na miasto. Mam taką zaprzyjaźnioną knajpkę, bistro wiejska, którą często odwiedzam. Mają bardzo miła obsługę i ciekawą kartę, więc jak nie wiem "co dzisiaj na obiad", lecę tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem szczerze, że ja to najbardziej lubię zamawiać jedzenie do domu, najczęściej zamawiam z Maragret we Wrocławiu, zawsze jest super świeże i ogólnie bardzo dobre jedzonko, dobrze doprawione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja to bardzo lubię krewetki i jedzenie zamawiam z Hurry Up Shrimp z Krakowa, jest pyszne. Uwielbiam ich zupę kokosową. Rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja czesto zamawiam Catering Margaret, pyszna wyzerka, a jak jestem w pracy to juz w ogole sie to oplaca bo zamawiamy w wiecej osob :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie jesc na miescie, ale wybieram czesto Restauracjie Klimczok a tam maja dosc domowe posilki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwielbiam sama gotować- wiem co jem i mogę sobie doprawić według swojego uznania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby w domu, bo jednak wiem co i jak jest przygotowywane, ale jednak czasem tak mi się nie chce, że klękajcie narody.. Wtedy po prostu zamawiam jedzenie do domu 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja kiedyś wolałem na mieście, ale teraz wolę zjeść domowy, rodzinny obiad... Może też kwestia tego, że jak byłem sam, to nie miałam za bardzo w czym gotować haha, a teraz mamy dobry zestaw garnków, fajną patelnię, solidną brytfannę i wszystko jakoś tak gładko idzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lubię sama gotować, ale muszę mieć na to czas. Zakupy, gotowanie i sprzątanie po tym... dużo straconego czasu to największy minus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×