Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bambaryła32

W ktorym miesiacu waszym dzieciom zaczely wychodzic zabki i ktore najpierw

Polecane posty

Gość bambaryła32

i jak wasze dzieci zniosly zabkowanie i przy ktorych zebach najgorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 10 miesiącu jedynki dolne z lekką gorączka i marudzeniem. Teraz ida górne jedynki i dwójki i jest horror. Wysoka gorączka i biegunki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 11 miesiacu, dolne jedynki. bardzo pozno szly, nie bylo ciezko. ciezko bylo przy czworkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u pierwszej córki w 7 mcu dolna 1-ka, potem za miesiąc druga obok. Najgorsze były kły. A druga córka ma teraz też 7 mcy i ani śladu zębów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój właśnie skończył 5 miesięcy i od dwóch tygodni ma dolną jedynkę, teraz idzie kolejna...generalnie jest masakra :O w nocy albo nie śpi,albo budzi się co godzinę, ma lekką gorączkę, marudzi, płacze...a ja jestem zombie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego dokladnie w 4msc4tyg wyszla dolna jedynka,nawet ne zauwazylam ze zeby ida,tylko byl marudny,wszystko bral do buzi i strasznie krecil sie w nocy. Tak 2 noce wstawalam co chwila podawac smoka,wode. A na 3 dzien zobaczylam zabka. 2noce przerwy i nastepna noc byla masakryczna,dziecko spalo tylko na rekach,odlozone zaraz plakalo.ale po tej nocy wyszla druga dolna jednka. Teraz 2 tyg przerwy i znow maruda wiec nie wiem moze.ida kolejne?ale na ktore pora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×